Strona główna Sport Piłka nożna AKS nie dał szans Piastowi

AKS nie dał szans Piastowi

0

Piłkarze AKS-u Strzegom (IV liga) odnieśli trzecią z rzędu wygraną w walce o ligowe punkty. Po zwycięstwach z Granica Bogatynia i Sokołem Wielka Lipa, tym razem drużyna Jarosława Krzyżanowskiego pewnie pokonała na wyjeździe Piasta Zawidów 4:1.

uniwersal futbol

Do przerwy goście, którzy przez cały mecz kontrolowali sytuację na boisku prowadzili 2:0 po golach Sudoła i Diduszko. Prowadzenie mogłoby być jeszcze wyższe, jednak Borkowski nie wykorzystał rzutu karnego. Po przerwie w 53. minucie mieliśmy już 4:0 dla AKS-u. Bramki zdobyli Borkowski i Dobrowolski i było już po meczu, tym bardziej, że gospodarze od 58. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Woźnego. Piast zdołał jednak zdobyć honorową bramkę, w 80. minucie wynik spotkania ustalił Kozłowski.

Piast Zawidów – AKS Strzegom 1:4 (0:2)

AKS: Kretkowski, Marszałek, Bęś, Sudoł, Chmura, Traczykowski, Domaradzki, Buryło, Borkowski (60’ Bobowski), Diduszko (70’ Radom), Dobrowolski