Strona główna 0_Slider Barwne cyrkowe widowisko w Sobótce

Barwne cyrkowe widowisko w Sobótce [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” ! Cyrkowe widowisko bez udziału zwierząt już w poniedziałek, 2 sierpnia w Sobótce.

W programie również latynoski pokaz hula – hoop, który zaprezentuje  Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, w wykonaniu Havisa – najbardziej znanego cyrkowego iluzjonisty w Polsce, absolwenta Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą wyjątkowe widowisko. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy natomiast zainteresują z pewnością najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski!

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Spektakl Cyrku Astoria:
Sobótka
ulica Świdnicka
2.08. /poniedziałek/ – spektakl o godz. 18:00
UWAGA! Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Cyrk nie prowadzi rezerwacji online.

Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny!
Szczegółowy cennik w kasie cyrku.
Liczba miejsc ograniczona! Należy mieć ze sobą maseczki!

Więcej informacji na fan page Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

Kto wygrał zaproszenia na widowisko Cyrku Astoria w Sobótce?
Dla naszych Czytelników mieliśmy 3 podwójne zaproszenia na spektakl Cyrku Astoria w Sobótce. By wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie – dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na występ Cyrku Astoria? (wyjaśnij nie więcej niż w trzech zdaniach). Jury konkursowe nagrodziło najciekawsze zgłoszenia. Zaproszenia otrzymały: Agnieszka Tomczyk, Patrycja Wójcicka oraz Aleksandra Świgost. Gratulujemy!
Regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

Nagrodzone odpowiedzi:

Agnieszka Tomczyk: Bardzo chętnie wybrałabym się z córką do Cyrku Astoria, aby spędzić z nią cudowny wieczór. Wiktoria nie była jeszcze nigdy w cyrku, a tam tyle wspaniałych atrakcji na nią by czekało, między innymi jej ulubieni bohaterzy z bajek.

Patrycja Wójcicka: Dawno nie byłam w cyrku i chciałabym się przekonać czy tak jak w dzieciństwie nadal będzie to dla mnie świetna zabawa.

Aleksandra Świgost :Za dziecka bywałam w różnych cyrkach, wiele z nich robiło na mnie wielkie wrażenie. Teraz mam swoje dzieci i chciałabym by i one miała okazję przeżycia tych emocji. Tym bardziej, że nie uczestniczą w nich zwierzęta.

/oprac. red/
/Zdjęcia, grafiki: Cyrk Astoria/