Strona główna 0_Slider Barwne cyrkowe widowisko już w poniedziałek w Sobótce. Wygraj zaproszenie na występ!...

Barwne cyrkowe widowisko już w poniedziałek w Sobótce. Wygraj zaproszenie na występ! [KONKURS]

0

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” ! Cyrkowe widowisko bez udziału zwierząt już w poniedziałek, 2 sierpnia w Sobótce.

W programie również latynoski pokaz hula – hoop, który zaprezentuje  Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, w wykonaniu Havisa – najbardziej znanego cyrkowego iluzjonisty w Polsce, absolwenta Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą wyjątkowe widowisko. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy natomiast zainteresują z pewnością najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski!

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Spektakl Cyrku Astoria:
Sobótka
ulica Świdnicka
2.08. /poniedziałek/ – spektakl o godz. 18:00

UWAGA! Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Cyrk nie prowadzi rezerwacji online.

Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny!
Szczegółowy cennik w kasie cyrku.
Liczba miejsc ograniczona! Należy mieć ze sobą maseczki!

Więcej informacji na fan page Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

Wygraj zaproszenia na widowisko Cyrku Astoria w Sobótce!
Dla naszych Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na spektakl Cyrku Astoria w Sobótce. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Cyrk Astoria” na adres [email protected] do 1 sierpnia do godz. 9.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na występ Cyrku Astoria? (wyjaśnij nie więcej niż w trzech zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red/
/Zdjęcia, grafiki: Cyrk Astoria/