Strona główna 0_Slider Cyrk Astoria w Świdnicy

Cyrk Astoria w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria.Czytelnicy Swidnica24.pl mogli wygrać 3 podwójne wejściówki na spektakle.

Zdjęcie organizatora

W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”. Latynoski pokaz hula – hoop zaprezentuje Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis – najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych.
Program artystyczny poprowadzi znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski.

Cyrk Astoria to to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych  i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Spektakle Cyrku Astoria:
Świdnica
przy markecie Kaufland
21.06. /poniedziałek/ – spektakle o godz. 17:00 i 19:00
22.06. /wtorek/ – spektakle o godz. 17:00 i 19:00

UWAGA! Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia.
Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują maseczki!

Kto wygrał zaproszenie na spektakle w Świdnicy?

Dla naszych czytelników Swidnica24.pl mieliśmy trzy podwójne wejściówki na spektakle Cyrku Astoria w Świdnicy. Pytanie konkursowe brzmiało: W którym roku została założona pierwsza szkoła cyrkowa w Julinku?  Za prawidłowe odpowiedzi uznaliśmy zarówno rok 1966, w którym pojawiło się zarządzenie Ministra Kultury i Sztuki z dnia 31 grudnia o powołaniu do życia szkoły, a także rok 1967 jako rozpoczęcie  jej funkcjonowania. Wejściówki otrzymały – Aleksandra Szczybura, Monika Kretschmann oraz Maja Żurawska. Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl

/opr. red./

Poprzedni artykułCo możemy zakupić w sklepach PPOŻ?
Następny artykułRekrutacja trwa do nowego Przedszkola Terapeutycznego Dorotka