Strona główna 0_Slider Prezenty dla Mikołaja

Prezenty dla Mikołaja [KONKURS]

0

Mikołajów obdarowujących dzieci nie brakuje w rodzinach i wśród bliskich. Z pewnością już szykują moc prezentów na uwielbiane przez dzieci Mikołajki. Nie zapominamy o ich cennej i przynoszącej mnóstwo radości pracy i z myślą właśnie o naszych Mikołajach przygotowaliśmy konkurs z nagrodami.

Nasi Mikołajowie bywają bardzo skromni i najczęściej nie przychodzą z podarkami osobiście lub pozostawiają je niezauważeni. Nierzadko też ukrywają swoją tożsamości pod postaciami mikołajowych pomocników. Podobno, jak wskazuje tradycja – lubią, gdy zostawi się dla nich pyszne ciasteczka i mleko. A może ucieszą się też z pożytecznych w obdarowywaniu prezentów?

W naszym konkursie można wygrać pomocne w pracy Mikołajów i planowaniu rozdawania prezentów w kolejnym roku wyjątkowe kalendarze portalu Świdnica24 – zarówno ścienne z piękną panoramą Świdnicy, mogące stać się także ozdobą mieszkania, a także podręczne terminarze w formacie A5 wraz z długopisem z logo portalu Świdnica24.

By wziąć udział w zabawie i otrzymać prezenty dla Mikołaja należy przesłać maila na adres: konkurs@swidnica24.pl z odpowiedzią na mikołajkowe pytanie: Gdzie najczęściej zostawia prezenty św. Mikołaj? Na wiadomości zatytułowane „Mikołaj” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 3 grudnia– wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

/red./