Karnawał „Na Skarpie”!

  0

  Za oknami plucha na zmianę z mrozem i śniegiem. Nie trudno w taką pogodę zapomnieć, że trwa karnawał! By poczuć gorące rytmy i przeżyć prawdziwa fiestę nie trzeba jednak jechać do ciepłych krajów. Wystarczy wybrać się do Restauracji „Na Skarpie” przy ulicy Wrocławskiej 1.

  Wspaniała, rozgrzewająca muzyka w klimacie Greka Zorby będzie towarzyszyć „Wieczorowi Greckiemu”, który rozpoczyna się „Na Skarpie” 4 lutego o godzinie 20.00. Zagra sprawdzony zespół z Wałbrzycha, a w menu dania wprost ze słonecznego kraju nad Morzem Śródziemnym – stifado i musaka. By było jeszcze cieplej, dla każdego z gości kieliszek pysznej anyżówki ouzo. Wstęp wraz z poczęstunkiem 60 złotych.

  Natomiast piosenki o miłości będą towarzyszyć zakochanym, którzy 14 lutego wybiorą się na Walentynki w Restauracji „Na Skarpie”. Oprócz sentymentalnych melodii nastrój pełen uniesień zapewnią potrawy z owoców morza, które są najlepszymi na świecie afrodyzjakami! Dla par przygotowujemy trzy miłosne zestawy.

  Zestaw I

  Spaghetti diavolo, tagiatelle Mare Bianco, gnocchi ze szpinakiem, pieczywo czosnkowe, sałatka w sosie winegret, lampka wina, tort czekoladowy (cena dla dwojga 65 złotych)

  Zestaw II

  Kalmary w cieście z dipami, krewetki w sosie mango-curry, małże z cebulką i pieczarkami w sosie śmietanowym zapiekane serem, grillowana ośmiornica, pieczywo, frytki, sałata, lampka wina, deser Romeo i Julia (cena dla dwojga 85 złotych)

  Zestaw III

  Musaka, souvlaki, stifado, gyros,  frytki, tzatzyki, sałata w sosie winegret, lampka wina, tort czekoladowy (cena dla dwojga 85 złotych).

  Oczywiście do wyboru również wszystkie potrawy z karty dań, w tym wspaniałe makarony. Dla każdej pary mamy upominek – niespodziankę.

  Kto chce się bawić bez szczególnego powodu, zapraszamy w każdy piątek o 20.00. Restauracja „Na Skarpie” wraca do cieszącego się popularnością pomysłu. W każdy piątkowy wieczór będzie u nas królowała muzyka z lat 70., 80., i 90. XX wieku z jej największymi tanecznymi przebojami. Do 21.00 wstęp bezpłatny.

  A już teraz warto przygotować się na kolejne atrakcje karnawału. 4 marca – wielki bal kostiumowy w rytmach samby. Zachęcamy, by postarać się o pomysłowy strój, który będzie obowiązywał tego wieczoru. Szykujemy moc niespodzianek, nie tylko kulinarnych. Szczegóły wkrótce.

  Reklama

  [photospace]

  Poprzedni artykułOstre i rockowe Virgin
  Następny artykułMimo wszystko „Warto”