Strona główna Sport Piłka nożna Zwycięstwo na trudnym terenie

Zwycięstwo na trudnym terenie

0

Udanie zainaugurowała rundę wiosenną w klasie okręgowej drużyna Karoliny Jaworzyna Śląska pokonując na wyjeździe Kryształ Stronie Śląskie 2:1.

Prowadzenie w 67. minucie dał Karolinie Marcin Krawczyk, jednak gospodarze wyrównali bardzo szybko. Minutę później po błędzie Czykiety i Myślińskiego do wyrównania doprowadził Kowalczyk. Karolina nie dała za wygraną, w 75. minucie Ignatowicz posłał piłkę wzdłuż linii bramkowej Kryształu, a Pak wślizgiem tuż przy lewym słupku ustalił wynik spotkania.

Kryształ Stronie Śląskie – Karolina Jaworzyna Śląskie 1:2 (0:0)