Strona główna Sport Piłka nożna Zwycięstwa LKS-u i Victorii

Zwycięstwa LKS-u i Victorii

0

Górą w spotkaniach derbowych powiatu świdnickiego okazali się w sobotę piłkarze LKS-u Bystrzyca Górna i Victorii Świebodzice. Drużyna LKS-u pokonała na wyjeździe 2:1 Grom Witków, Victoria bez większych problemów rozprawiła się na własnym obiekcie z Karoliną Jaworzyna Śląska wygrywając aż 4:0.

Jako pierwsi w Witkowie trafili goście, którzy w 22. minucie za sprawą Sajdaka wyszli na prowadzenie. Tuż po przerwie Grom doprowadził do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się P. Kloc. Wynik spotkania ustalił w 73. minucie Rybarczyk i trzy punkty pojechały do Bystrzycy Górnej.

Grom: Kudłacz, Piech, Szuba, Wirchnianski, Rutkowski, A. Kujawa, Sz. Kloc, Ł. Cegielski, Smutek, P. Kloc, Liszka oraz Skolimowski, Żołnierek

LKS: Bielak, Żygadło, Szewczyk, Klag, Pasiewicz, Somala, Leśniak, Sajdak, Rybarczyk, Łysoń oraz Kuczmajewski, Bezegłów

Bardzo cenne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie odnieśli zawodnicy Victorii Świebodzice, którzy pokonali 4:0 Karolinę Jaworzyna Śląska. Dwukrotnie bramkarza jaworzynian pokonał D. Stoma, Wojcieszek skapitulował również po uderzeniach Megesa i Webera.

Victoria: Osóbka, Pluta, Lehner, Rosicki, Błaszczak, Borgoń, Rogowski, Meges, D. Stoma, Olejnik, Baczyński oraz M. Stoma, Satyła, Mosór, Weber, Diduszko, Szklarz

Karolina: Wojcieszek, Czykieta, Bal, Myśliński, M. Krawczyk, Dąbrowski, Ptak, Kurzeja, T. Krawczyk, Krzak, Bednarski oraz Zielonka