Strona główna Sport Piłka nożna Znamy terminarz piłkarskiej IV ligi

Znamy terminarz piłkarskiej IV ligi

0

Rozgrywki piłkarskiej IV ligi rozpoczną się w tym sezonie wyjątkowo szybko. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej inaugurację zaplanował na weekend – 4 i 5 sierpnia. Polonia-Stal Świdnica rozpocznie sezon meczem u siebie z Piastem Nowa Ruda, Zjednoczeni Żarów ugoszczą u siebie Unię Bardo. 

Obecnie znamy tylko terminarz grupy wschodniej IV ligi. Szczegółową rozpiskę grupy zachodniej, gdzie rywalizować będzie AKS Strzegom, poznamy zapewne w ciągu najbliższych dni. Jesienią rozegranych zostanie aż siedemnaście kolejek (dwie awansem z rundy wiosennej). Zmagania zakończą się w weekend – 17 i 18 listopada).

 

Terminarz rundy wiosennej IV ligi – grupa wschodnia:

1. kolejka (4-5 sierpnia)
Prochowiczanka Prochowice – Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka – Śląsk II Wrocław
Zjednoczeni Żarów – Unia Bardo
Orzeł Prusice – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda
Polonia Trzebnica – Piast Żerniki (Wrocław)

2. kolejka (11-12 sierpnia)
Nysa Kłodzko – Piast Żerniki (Wrocław)
Piast Nowa Ruda – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa – Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Orzeł Prusice
Śląsk II Wrocław – Zjednoczeni Żarów
Prochowiczanka Prochowice – GKS Mirków/Długołęka

3. kolejka (18-19 sierpnia)
GKS Mirków/Długołęka – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – Prochowiczanka Prochowice
Orzeł Prusice – Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Górnik Wałbrzych – Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) – Piast Nowa Ruda

4. kolejka (25-26 sierpnia)
Nysa Kłodzko – Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław – Sokół Marcinkowice
Prochowiczanka Prochowice – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Zjednoczeni Żarów

5. kolejka (1-2 września)
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – Prochowiczanka Prochowice
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie

6. kolejka (8-9 września)
Nysa Kłodzko – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo – Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica
Prochowiczanka Prochowice – Górnik Wałbrzych
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Prusice

7. kolejka (15-16 września)
Orzeł Prusice – Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice – Zjednoczeni Żarów
Górnik Wałbrzych – GKS Mirków/Długołęka
Polonia-Stal Świdnica – Prochowiczanka Prochowice
Polonia Trzebnica – Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa

8. kolejka (22-23 września)
Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Śląsk II Wrocław – Piast Żerniki (Wrocław)
Prochowiczanka Prochowice – Polonia Trzebnica
GKS Mirków/Długołęka – Polonia-Stal Świdnica
Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice – Sokół Marcinkowice

9. kolejka (29-30 września)
Sokół Marcinkowice – Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych – Orzeł Prusice
Polonia-Stal Świdnica – Zjednoczeni Żarów
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) – Prochowiczanka Prochowice
Piast Nowa Ruda – Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa

10. kolejka (6-7 października)
Nysa Kłodzko – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Śląsk II Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Prochowiczanka Prochowice – Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki (Wrocław)
Zjednoczeni Żarów – Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych

11. kolejka (10 października)
Górnik Wałbrzych – Nysa Kłodzko
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) – Zjednoczeni Żarów
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Prochowiczanka Prochowice
Sokół Wielka Lipa – Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa – Unia Bardo

12. kolejka (13-14 października)
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Śląsk II Wrocław – Bielawianka Bielawa
Prochowiczanka Prochowice – Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów – Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica

13. kolejka (20-21 października)
Polonia-Stal Świdnica – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa – Prochowiczanka Prochowice
Unia Bardo – Śląsk II Wrocław

14. kolejka (24 października)
Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław
Prochowiczanka Prochowice – Unia Bardo
GKS Mirków/Długołęka – Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Górnik Wałbrzych – Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica

15. kolejka (3-4 listopada)
Polonia Trzebnica – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia-Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa – Zjednoczeni Żarów
Unia Bardo – GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław – Prochowiczanka Prochowice

16. kolejka (10-11 listopada)
Nysa Kłodzko – Prochowiczanka Prochowice
Śląsk II Wrocław – GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo – Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Górnik Wałbrzych
Piast Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia Trzebnica

17. kolejka (17-18 listopada)
Piast Żerniki (Wrocław) – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych – Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice – Unia Bardo
Zjednoczeni Żarów – Śląsk II Wrocław
GKS Mirków/Długołęka – Prochowiczanka Prochowice