Strona główna Sport Inne Znamy listę nagrodzonych sportowców i trenerów za 2017 rok

Znamy listę nagrodzonych sportowców i trenerów za 2017 rok

0

Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymają nagrody za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2017 rok. Ich uroczyste wręczenie odbędzie się podczas kwietniowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych osób i zespołów. 

Nagrodzeni:

1) nagrodą indywidualną za osiągnięte wyniki sportowe

a) w wysokości po 600 zł:
Paweł Kondzior – MULKS Olimpia Świdnica,
Agnieszka Piechurska – Judo Świdnica,
Kamil Guźliński – Boks Polonia Świdnica,
Dominika Sokołowska – Pływanie, KS Neptun Świdnica,
Tomasz Kowalski – Klub Sportowy Sułek Sport,
Kacper Szewczyk – Taekwondo – UKS, Taekwondo Gryf Świdnica,
Paulina Jewiarz – Siatkówka – MKS Świdnica

b) w wysokości po 500 zł:
Amelia Cieślak – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Roksana Niedziałkowska – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Karolina Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Szymon Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Jan Socha – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Miłosz Kołodziej – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Szymon Wolano – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica.

2) nagrodą zespołową za osiągnięte wyniki sportowe:

a) w wysokości 4000 zł ŚKPR Świdnica – drużyna w składzie:
– Borowski Sebastian,
– Chmiel Adam,
– Etel Olgierd,
– Ingram Aleksander,
– Jabłoński Wojciech,
– Kopyciak Rafał,
– Kozak Karol,
– Kulon Rafał,
– Lepka Jan,
– Matlęga Jakub,
– Paleń Maksymilian,
– Pierzak Jakub,
– Pęczar Dawid,
– Starosta Paweł,
– Starowicz Damian,
– Wieczorek Karol,
– Wiszniowski Rafał,
– Zaremba Jakub

b) w wysokości 1000 zł MKS Polonia Stal Świdnica – drużyna w składzie:
– Choromański Mateusz,
– Cieślak Marcel,
– Cybruch Oskar,
– Dadas Filip,
– Duda Mateusz,
– Holband Jakub,
– Homa Karol,
– Korab Eryk,
– Kostek Oskar,
– Lipiński Hubert,
– Malinowski Igor,
– Paliński Patryk,
– Safian Jakub,
– Sauter Alan,
– Sprawka Aleksander,
– Stańczak Maciej,
– Taratuta Patryk,
– Widła Piotr,
– Pawlik Hubert,
– Sośnicki Jakub,
– Zawiła Igor

c) w wysokości 600 zł UKS GRYF Świdnica – drużyna w składzie:
– Charuży Hubert,
– Haręza Michał,
– Kazimierski Kuba,
– Kosmala Jakob,
– Kołakowski Franciszek,
– Krakowiak Nikodem,
– Łuczak Filip,
– Patyk Sebastian,
– Patyk Damian,
– Pieńkowski Szymon,
– Podleśny Patryk,
– Zienkiewicz Jakub.

3) nagrodą dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:

a) w wysokości 1500 zł:
Krzysztof Terebun – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,

b) w wysokości po 750 zł:
Anna Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Piotr Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
Wiesław Iwanio – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
Mariusz Kuc – Boks Polonia Świdnica,
Piotr Godula – Siatkówka – UKS Świdnica,
Mariusz Krupczak – Piłka nożna – MKS Polonia Stal Świdnica.

4) nagrodą dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:

a) w wysokości po 1000 zł:
Stanisław Kogut – Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica,
Tadeusz Niedzielski – Kolarstwo/turystyka rowerowa – Referat Sportu PTTK „Koło Ślęży”
Ryszard Halicki – Modelarstwo – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej.