Strona główna Sport Piłka nożna Znajomi Fryzjera lepsi od Playboya

Znajomi Fryzjera lepsi od Playboya

0

Zwycięstwem Znajomych Fryzjera zakończył się 6. Mikołajowy Turniej Piłki Halowej, który został rozegrany w sobotnie popołudnie w Jaworzynie Śląskiej. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, zwycięzcy grup grali o miejsca 1-2 w turnieju, a drużyny, które uplasowały się na drugich pozycjach w swoich grupach powalczyły w finale pocieszenia.

Po rozegraniu 22 meczów wyłoniono najlepszą drużynę – Znajomych Fryzjera, którzy w finale pokonali Playboy Team 1:0. Przed finałem został rozegrany turniej rzutów karnych, najlepszym egzekutorem okazał się Jan Gałka (XXL Bolesławice). Przyznano jeszcze trzy wyróżnienia: najlepszym zawodnikiem został Patryk Krzeczowski (Znajomi Fryzjera), najlepszym bramkarzem Wojciech Letkowski (Playboy Team), a najlepszym juniorem Kamil Wudel (Junior El Katalonia). Nagrody wręczyli wicerzewodniczący Rady Miejskiej Ireneusz Besser i społeczny koordynator turnieju Grzegorz Bukała, sędziami byli <b>Janusz Kurzeja </b>i <b>Dariusz Luber.</b> Turniej został zorganizowany przez SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej organizatora Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.

Znajomi Fryzjera wystąpili w składzie: Łukasz NijanderRafał Kwiatkowski, Bartek Kwiatkowski, Adam Myśliński, Jarek Gradowicz, Michał Gradowicz, Paweł Kolasiński, Patryk Krzeczowski, Mariusz Charytanowicz