Strona główna Sport Piłka nożna Zmiany w IV lidze. Ostateczny terminarz i skład IV ligi!

Zmiany w IV lidze. Ostateczny terminarz i skład IV ligi!

0

W terminarzach i składzie piłkarskiej IV ligi seniorów (grupa wschodnia i grupa zachodnia) doszło do kilku korekt. W dalszej części artykułu przedstawiamy aktualne terminarze rozgrywek, w których powalczą zawodnicy Polonii-Stali Świdnica, AKS-u Strzegom i Zjednoczonych Żarów. 

Ze względu na wycofanie się z rozgrywek grupy zachodniej (jeleniogórsko-legnickiej) Sudetów Giebułtów, szczęśliwie utrzymała się ekipa MKP Wołów, która szykowała się do rozgrywek klasy okręgowej OZPN Wrocław. MKP Wołów zagra w grupie wschodniej, a na “zachód” przeniesiona została drużyna Prochowiczanki Prochowice. Chyba największa zmiana dotyczy terminarza rozgrywek. Piłkarze zaczną tydzień później, tj. w weekend – 11 i 12 sierpnia, a jesienią rozegrana zostanie jedna kolejka awansem z rundy wiosennej (pierwotnie był pomysł na dwie kolejki awansem).

 

Terminarz IV ligi – grupa wschodnia:

1. kolejka (11-12 sierpnia)
MKP Wołów – Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka – Śląsk II Wrocław
Zjednoczeni Żarów – Unia Bardo
Orzeł Prusice – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda
Polonia Trzebnica – Piast Żerniki (Wrocław)

2. kolejka (18-19 sierpnia)
Nysa Kłodzko – Piast Żerniki (Wrocław)
Piast Nowa Ruda – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa – Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Orzeł Prusice
Śląsk II Wrocław – Zjednoczeni Żarów
MKP Wołów – GKS Mirków/Długołęka

3. kolejka (25-26 sierpnia)
GKS Mirków/Długołęka – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – MKP Wołów
Orzeł Prusice – Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Górnik Wałbrzych – Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) – Piast Nowa Ruda

4. kolejka (1-2 września)
Nysa Kłodzko – Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław – Sokół Marcinkowice
MKP Wołów – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Zjednoczeni Żarów

5. kolejka (8-9 września)
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – MKP Wołów
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie

6. kolejka (15-16 września)
Nysa Kłodzko – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo – Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów – Górnik Wałbrzych
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Prusice

7. kolejka (22-23 września)
Orzeł Prusice – Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice – Zjednoczeni Żarów
Górnik Wałbrzych – GKS Mirków/Długołęka
Polonia-Stal Świdnica – MKP Wołów
Polonia Trzebnica – Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa

8. kolejka (29-30 września)
Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Śląsk II Wrocław – Piast Żerniki (Wrocław)
MKP Wołów – Polonia Trzebnica
GKS Mirków/Długołęka – Polonia-Stal Świdnica
Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice – Sokół Marcinkowice

9. kolejka (6-7 października)
Sokół Marcinkowice – Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych – Orzeł Prusice
Polonia-Stal Świdnica – Zjednoczeni Żarów
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) – MKP Wołów
Piast Nowa Ruda – Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa

10. kolejka (13-14 października)
Nysa Kłodzko – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Śląsk II Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów – Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki (Wrocław)
Zjednoczeni Żarów – Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych

11. kolejka (20-21 października)
Górnik Wałbrzych – Nysa Kłodzko
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) – Zjednoczeni Żarów
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa – Unia Bardo

12. kolejka (27-28 października)
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Śląsk II Wrocław – Bielawianka Bielawa
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów – Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica

13. kolejka (3-4 listopada)
Polonia-Stal Świdnica – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów
Unia Bardo – Śląsk II Wrocław

14. kolejka (10-11 listopada)
Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław
MKP Wołów – Unia Bardo
GKS Mirków/Długołęka – Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Górnik Wałbrzych – Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica

15. kolejka (17-18 listopada)
Polonia Trzebnica – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia-Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa – Zjednoczeni Żarów
Unia Bardo – GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław – Prochowiczanka Prochowice

16. kolejka (24-25 listopada)
Nysa Kłodzko – Prochowiczanka Prochowice
Śląsk II Wrocław – GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo – Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Górnik Wałbrzych
Piast Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia Trzebnica

Terminarz IV ligi – grupa zachodnia:

1. kolejka (11-12 sierpnia)
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Orkan Szczedrzykowice
Górnik Złotoryja – Olimpia Kowary
Victoria Ruszów – Chrobry II Głogów
Prochowiczanka Prochowice – AKS Strzegom
Sparta Rudna – Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa – Sparta Grębocice
Włókniarz Mirsk – Stal Chocianów
Orla Wąsosz – Apis Jędrzychowice

2. kolejka (18-19 sierpnia)
Orkan Szczedrzykowice – Apis Jędrzychowice
Stal Chocianów – Orla Wąsosz
Sparta Grębocice – Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra – Odra Ścinawa
AKS Strzegom – Sparta Rudna
Chrobry II Głogów – Prochowiczanka Prochowice
Olimpia Kowary – Victoria Ruszów
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Górnik Złotoryja

3. kolejka (25-26 sierpnia)
Górnik Złotoryja – Orkan Szczedrzykowice
Victoria Ruszów – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Prochowiczanka Prochowice – Olimpia Kowary
Sparta Rudna – Chrobry II Głogów
Odra Ścinawa – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – Karkonosze Jelenia Góra
Orla Wąsosz – Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice – Stal Chocianów

4. kolejka (1-2 września)
Orkan Szczedrzykowice – Stal Chocianów
Sparta Grębocice – Apis Jędrzychowice
Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz
AKS Strzegom – Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów – Odra Ścinawa
Olimpia Kowary – Sparta Rudna
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Prochowiczanka Prochowice
Górnik Złotoryja – Victoria Ruszów

5. kolejka (8-9 września)
Victoria Ruszów – Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice – Górnik Złotoryja
Sparta Rudna – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Odra Ścinawa – Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk – Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz – AKS Strzegom
Apis Jędrzychowice – Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów – Sparta Grębocice

6. kolejka (15-16 września)
Orkan Szczedrzykowice – Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra – Stal Chocianów
AKS Strzegom – Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów – Orla Wąsosz
Olimpia Kowary – Włókniarz Mirsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja – Sparta Rudna
Victoria Ruszów – Prochowiczanka Prochowice

7. kolejka (22-23 września)
Prochowiczanka Prochowice – Orkan Szczedrzykowice
Sparta Rudna – Victoria Ruszów
Odra Ścinawa – Górnik Złotoryja
Włókniarz Mirsk – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orla Wąsosz – Olimpia Kowary
Apis Jędrzychowice – Chrobry II Głogów
Stal Chocianów – AKS Strzegom
Sparta Grębocice – Karkonosze Jelenia Góra

8. kolejka (29-30 września)
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom – Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów – Stal Chocianów
Olimpia Kowary – Apis Jędrzychowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja – Włókniarz Mirsk
Victoria Ruszów – Odra Ścinawa
Prochowiczanka Prochowice – Sparta Rudna

9. kolejka (6-7 października)
Sparta Rudna – Orkan Szczedrzykowice
Odra Ścinawa – Prochowiczanka Prochowice
Włókniarz Mirsk – Victoria Ruszów
Orla Wąsosz – Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Stal Chocianów – Olimpia Kowary
Sparta Grębocice – Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom

10. kolejka (13-14 października)
Orkan Szczedrzykowice – AKS Strzegom
Chrobry II Głogów – Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kowary – Sparta Grębocice
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Stal Chocianów
Górnik Złotoryja – Apis Jędrzychowice
Victoria Ruszów – Orla Wąsosz
Prochowiczanka Prochowice – Włókniarz Mirsk
Sparta Rudna – Odra Ścinawa

11. kolejka (20-21 października)
Odra Ścinawa – Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk – Sparta Rudna
Orla Wąsosz – Prochowiczanka Prochowice
Apis Jędrzychowice – Victoria Ruszów
Stal Chocianów – Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra – Olimpia Kowary
AKS Strzegom – Chrobry II Głogów

12. kolejka (27-28 października)
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary – AKS Strzegom
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Złotoryja – Sparta Grębocice
Victoria Ruszów – Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice – Apis Jędrzychowice
Sparta Rudna – Orla Wąsosz
Odra Ścinawa – Włókniarz Mirsk

13. kolejka (3-4 listopada)
Włókniarz Mirsk – Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz – Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice – Sparta Rudna
Stal Chocianów – Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice – Victoria Ruszów
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Złotoryja
AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Chrobry II Głogów – Olimpia Kowary

14. kolejka (10-11 listopada)
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Kowary
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja – AKS Strzegom
Victoria Ruszów – Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice – Sparta Grębocice
Sparta Rudna – Stal Chocianów
Odra Ścinawa – Apis Jędrzychowice
Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz

15. kolejka (17-18 listopada)
Orla Wąsosz – Orkan Szczedrzykowice
Apis Jędrzychowice – Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów – Odra Ścinawa
Sparta Grębocice – Sparta Rudna
Karkonosze Jelenia Góra – Prochowiczanka Prochowice
AKS Strzegom – Victoria Ruszów
Chrobry II Głogów – Górnik Złotoryja
Olimpia Kowary – BKS Bobrzanie Bolesławiec

16. kolejka (24-25 listopada)
Orkan Szczedrzykowice – BKS Bobrzanie Bolesałwiec
Olimpia Kowary – Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów – Victoria Ruszów
AKS Strzegom – Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra – Sparta Rudna
Sparta Grębocice – Odra Ścinawa
Stal Chocianów – Włókniarz Mirsk
Apis Jędrzychowice – Orla Wąsosz