Strona główna Sport Piłka nożna Zjednoczeni przywieźli trzy punkty

Zjednoczeni przywieźli trzy punkty

0

Bardzo dobrze spisali się piłkarze Zjednoczonych Żarów, którzy zanotowali już drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie w rozgrywkach IV ligi dolnośląskiej. Podopieczni Adam Łagiewki wygrali na boisku beniaminka Chrobrego II Głogów 2:1.

polonia (1)

Początek meczu należał do Zjednoczonych, ale wynik udało się otworzyć dopiero w 36. minucie za sprawą Przemysława Kloca, który zachowała najwięcej zimnej krwi w polu karnym Chrobrego. Początek drugiej części gry do dominacja głogowian, którzy doprowadzili do remisu 1:1 i mieli kilka znakomitych szans na objęcie prowadzenia. Na szczęście dla gości dobrze w bramce interweniował Marcin Hruszowiec. W 65. minucie Krzysztof Goździejewski popisał się efektownym rajdem zapewniając trzy punkty żarowskiej ekipie.

Chrobry II Głogów – Zjednoczeni Żarów 1:2 (0:1)
Zjednoczeni: Hruszowiec, Kaczmarczyk, Drąg, Bielski, Chłopek (85′ Łuczak) , Czoch, Dubicki, Goździejewski, Łagiewka (90+’ Gaładyk), Kołodziej, Kloc (90+’ Bobrecki)