Zginął pod kołami ciężarówki

Zginął pod kołami ciężarówki [FOTO]

7
PODZIEL SIĘ

Nie żyje 86-letni mieszkaniec Świdnicy. Mężczyzna wpadł pod koła samochodu ciężarowego na ulicy Szarych Szeregów, niedaleko marketu budowlanego.

wypadek-28-10-3Do tragicznego wypadku doszło w miejscu, gdzie trwają prace remontowe. Jak informuje Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy, mężczyzna wraz z żoną przechodził przez jezdnię od strony Kolonii w odległości ok. 10 metrów od przejścia dla pieszych. W tym czasie bardzo wolno ruszyła kolumna pojazdów w kierunku Wrocławia. Ruch  w tym miejscu jest wahadłowy. Kobieta zdążyła uskoczyć, mężczyzna wpadł pod koła ciężarówki i zginął.

22-letni kierowca ciężarówki marki DAF był trzeźwy.

 Na miejscu są policja i prokuratura.

red.
Zdjęcia Artur Ciachowski

 • Astro

  Pogratulować autorom tego bajzlu, który mamy na ulicach miasta od pół roku. Kondolencje dla rodziny i współczucie dla kierowcy, bo dla obu stron to ogromna tragedia.

  • Dżoana

   Masz całkowita rację. Ktoś za ten bajzel co jest, ostatnio wziął premię. Szczerze współczuję rodzinie jak i kierowcy.

   • Swidniczanin

    Bajzel bajzlem, tragedia tragedią (nikomu nie życzę śmierci) ale pogratulować również myślenia – 10m do przejścia ale po co? Lepiej na skróty bo szybciej. I tak to się potem kończy – albo jakimś potrąceniem, albo śmiercią.

    • Dżoana

     Racja, tylko zastanawia mnie ogólnie ta sytuacja. Szybko tam jechać raczej nie da się. Jeśli kierowca ich nie widział wcześniej na jezdni, to zastanawia mnie czy to nie było wtargnięcie.

   • antek

    Kto jest właścicielem tej drogi? Kto ją remontuje? Odpowiedz sobie ma te pytania

    • Dżoana

     W sumie masz rację, za drogę odpowiada GDDKiA. a wykonawca to Eurovia Polska S.A.. Cofam wcześniejszy zapis o premiach. Niemniej jednak bajzel jest.

 • Anna

  Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie a światłość wiekuista zawsze mu świeci.
  Tragedia dla Rodzin ofiary i kierowcy