Strona główna Sport Piłka nożna Wygrana Karoliny, remis Victorii

Wygrana Karoliny, remis Victorii

0

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w 11. kolejce grupy wschodniej IV ligi piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska i Victorii Świebodzice. Pierwsi pokonali trzecią w tabeli Bielawiankę Bielawa, drudzy zremisowali na trudnym terenie w Wielkiej Lipie.

uniwersal futbol

Pierwsza połowa meczu Karoliny z Bielawianką zdecydowanie należała do rywali. Defensywnie nastawiona w tym fragmencie spotkania jaworzyńska jedenastka przetrwała nawałnicę (kilka znakomitych okazji gości i słupek) i rozkręcała się z minuty na minutę. W drugiej połowie drużyna trenera Tomasza Idziaka zaatakowała śmielej, czego efektem były gole Mateusza Salamona i Łukasza Schmidta. Karolina pokonała Bielawiankę 2:0.

Karolina Jaworzyna Śląska – Bielawianka Bielawa 2:0 (0:0)

Karolina: Wajdzik, Czernicki (86′ Adamowicz), Salamon, Mrowiec, M. Rosiak, Borowy (60′ Schmidt), J. Rosiak (46′ Roszak), Ptak, Tatuśko (72′ D. Tymcik), Mróz (66′ Rogowski), Ignatowicz (85′ Jaszowski)

Z punktem z Wielkiej Lipy wrócili zawodnicy Victorii Świebodzice, którzy zremisowali z miejscowym Sokołem 2:2. Zwycięstwo było blisko, podopieczni Macieja Jaworskiego po dwóch golach Kamila Sadowskiego wygrywali 2:1. W czwartej minucie doliczonego czasu gry miejscowi zdołali doprowadzić do wyrównania.

Sokół Wielka Lipa – Victoria Świebodzice 2:2 (1:2)

Victoria: Bielak, Zyl. Niemczyk, Borgoń, Szyszka, Traczykowski (53′ Błażyński), Błaszczak, Borowiec (61′ Bałut), Drąg K., Sadowski, Słapek (77′ Michnicki)