Strona główna Sport Siatkówka Wygrana Dekorii w Strzelinie

Wygrana Dekorii w Strzelinie

0

Siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica w pełni zrehabilitowali się Tygrysom Strzelin za porażkę na własnym parkiecie 0:3 i w 10. kolejce III ligi pokonali na wyjeździe rywali w trzech setach.

dekoria

Poza pierwszym setem, w którym walka toczyła się punkt za punkt Dekorianie kontrolowali spotkanie i dyktowali warunki. Oprócz całego zespołu, który zagrał bardzo równo, co ogromnie mnie cieszy, na wyróżnienie kolejny raz zasługuje przyjmujący Damian Korus, który wielokrotnie zdobywał seriami punkty. Z pewnością w formie byli nasi środkowi Konrad Kruk i Bartosz Pasikowski, którzy trudną szybującą zagrywką przysporzyli wiele trudności zawodnikom przeciwnej drużyny. Równo i mądrze zagrał również nasz rozgrywający Michał Szydłowski. Wszystkie te elementy z pewnością przyczyniły się do kolejnej cennej wygranej. Warto wspomnieć, że swój pierwszy mecz w barwach Dekorii rozegrał trenujący od dwóch miesięcy Damian Ciarkowski, który mam nadzieję w niedługim czasie będzie jednym z podstawowych zawodników. Przed nami długa świąteczna przerwa – powiedział trener świdniczan trener Marcin Kuc i dodał – Korzystając z okazji chcielibyśmy naszym kibicom oraz sympatykom złożyć najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt oraz Sportowego Nowego Roku.

UKS Tygrysy Strzelin – UKS Dekoria Świdnica 0:3 (23:25, 13:25, 19:25)

UKS Dekoria Świdnica skład: Szydłowski, Kruk, Pasikowski, Dywan, Korus, Kołodziej, Chlipalski, Sadowski, Kulik, Drączkowski, Czykieta, Ciarkowski