Strona główna Sport Piłka nożna Wygrana AKS-u, klęska Karoliny

Wygrana AKS-u, klęska Karoliny

0

W odmiennych nastrojach do wielkanocnych stołach zasiedli czwartoligowi piłkarze AKS-u Strzegom i Karoliny Jaworzyna Śląska. Pierwsi pokonali 2:0 Sudety Giebułtów, drudzy ulegli aż 0:4 Bielawiance Bielawa.

W pojedynku AKS-u – wicelidera grupy zachodniej IV ligi z walczącymi o utrzymanie Sudetami nie mogło być niespodzianki i jej nie było. Podopieczni Roberta Bubnowicza wygrali różnicą dwóch trafień i pewnie zainkasowali trzy punkty. Łupem bramkowym podzielili się Dawid Domaradzki i Tomasz Serweciński.

AKS Strzegom – Sudety Giebułtów 2:0 (1:0)

AKS: Słowik, Chrapek, Krupnik, Serweciński, Kokoszka, Domaradzki, Bałut (50′ Emeka), Morawski, Durajczyk (80′ Grosiak), Sobczak, Sadowski.

Bardzo kiepsko wypadli w Bielawie piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska. Rywale strzelanie rozpoczęli błyskawicznie, bo już w pierwszej minucie, a Konrada Leletko pokonał Bartosz Tomkiewicz. Jeszcze przed przerwą rezultat podwyższyli Bartosz Tomkiewicz i Piotr Prokop. Po zmianie stron wynik na 4:0 ustalił Marcos Pauli Baumgarten. Na uwagę zasługuje w tym meczu postawa Bartłomieja Cegiełki, który zaliczył asysty przy wszystkich czterech golach strzelonych przez Bielawiankę.

Bielawianka Bielawa – Karolina Jaworzyna Śląska 4:0 (3:0)

Karolina: Leletko, Deiverson, Turzański, Słapek, Czernicki, Ptak (46′ Piątek), Rosiak, Mróz (80′ Putaj), Krawczyk, Tatuśko (80′ Velychko), Ignatowicz (46; Adamowicz)

Poprzedni artykułDamy i rycerze ze Świdnicy. Czasy średniowiecza są ich pasją [FOTO]