Wicelider podejmie lidera. W sobotę w Świdnicy hit rundy wiosennej

Wicelider podejmie lidera. W sobotę w Świdnicy hit rundy wiosennej [TERMINARZ]

0
PODZIEL SIĘ

Niezwykle ciekawie zapowiada się mecz 25. kolejki grupy wschodniej IV ligi. W Świdnicy miejscowa Polonia-Stal znajdująca się na drugiej lokacie w tabeli ugości zmierzającą ku mistrzowskiej koronie Foto-Higienę Gać. Początek meczu o 17.00, na kibiców czekać będzie relacja live!

25. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:

GKS Kobierzyce – Bielawianka Bielawa 13 maja, 15:00
Polonia-Stal Świdnica – Foto-Higiena Gać 13 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa – Wiwa Goszcz 13 maja, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Victoria Świebodzice 13 maja, 15:00
Piast Nowa Ruda – Unia Bardo 17 maja, 18:00
Pogoń Oleśnica – Orzeł Sadowice 13 maja, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska – MKP Wołów 13 maja, 17:00

25. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:

Granica Bogatynia – AKS Strzegom 13 maja, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry II Głogów 14 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki – Zagłębie II Lubin 13 maja, 16:00
Nysa Zgorzelec – Zamet Przemków 13 maja, 16:00
Orkan Szczedrzykowice – GKS Warta Bolesławiecka 14 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk – Stal Chocianów 13 maja, 17:00
Apis Jędrzychowice – Sparta Grębocice 14 maja, 11:00
Piast Wykroty – Orla Wąsosz 14 maja, 18:00

25. kolejka klasy okręgowej:

Niemczanka Niemcza – Grom Witków 0:3 (wo)
Iskra Jaszkowa Dolna – Piławianka Piława Górna 13 maja, 17:00
Unia Złoty Stok – Orlęta Krosnowice 14 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów – LKS Bystrzyca Górna 13 maja, 17:00
Nysa Kłodzko – Górnik Boguszów-Gorce 13 maja, 17:00
LKS Gola Świdnicka – Pogoń Duszniki Zdrój 0:3 (wo)
Zdrój Jedlina Zdrój – MKS Szczawno Zdrój 13 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Victoria Tuszyn 14 maja, 17:00

20. kolejka klasy A – grupa I:

Victoria II Świebodzice – Biały Orzeł Mieroszów 14 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca – Sudety Dziećmorowice 13 maja, 17:00
Kłos Lutomia – Skalnik Czarny Bór 13 maja, 17:00
Unia Bogaczowice – Pogoń Pieszyce 14 maja, 13:00
KS Walim – Orzeł Lubawka 14 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych – Boxmet Piskorzów 13 maja, 18:00

20. kolejka klasy A – grupa II:

Błękitni Słotwina – Unia Jaroszów 13 maja, 17:00
Wenus Nowice – Zieloni Mrowiny 14 maja, 11:00
Ślężanka Tąpadła – LKS Wiśniowa 14 maja, 17:00
Darbor Bolesławice – Herbapol Stanowice 13 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno – Granit Roztoka 14 maja, 17:00
Czarni Sieniawka – Delta Słupice 13 maja, 17:00
Płomień Makowice – Zryw Łażany 13 maja, 17:00

21. kolejka klasy B – grupa I:

LKS Piotrowice Świdnickie – Podgórze Wałbrzych 14 maja, 11:00
Nysa Kłaczyna – Wierzbianka Wierzbna 14 maja, 13:00
Huragan Olszany – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 14 maja, 11:00
Orzeł Witoszów – Zagłębie Wałbrzych 14 maja, 15:00
Błyskawica Kalno – MKS II Szczawno Zdrój 14 maja, 11:00
Sokół Kostrza – Grom Panków 14 maja, 11:00
Płomień Dobromierz – Tęcza Bolesławice 14 maja, 11:00

21. kolejka klasy B – grupa II:

Błękitni Owiesno – Sparta Ostroszowice 14 maja, 11:00
Gryf Burkatów – Zgoda Grodziszcze 14 maja, 11:00
Herkules Bojanice – Sparta Oleszna 14 maja, 14:00
Rawa Boleścin – Flamenco Zebrzydów 14 maja, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna – LKS Gilów 14 maja, 11:00
Dąb Mościsko – Płomień Sokolniki 14 maja, 14:00