W sobotę drugi rzut Ligi Żaka

W sobotę drugi rzut Ligi Żaka

0
PODZIEL SIĘ

Przed nami drugie turnieje w ramach Ligi Żaka organizowanej przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu. Na starcie ponownie wystąpi 12 zespołów złożonych z zawodników z rocznika 2008 i młodszych, a w witoszowskiej hali odbędą się dwa odrębne turnieje. 

Turniej I:

1. 8.30-8.42: Gryf Świdnica – Lechia I Dzierzoniów
2. 8.44-8.56: Polonia Stal I Świdnica– UKS Bielawianka Bielawa
3. 8.58-9.10: Karolina Jaworzyna Śl – Pogoń Pieszyce
4. 9.12-9.24: Gryf – Bielawa
5. 9.26-9.38: Lechia I – Pogoń Pieszyce
6. 9.40-9.52: Polonia Stal I – Karolina Jaworzyna Śl
7. 9.54-10.06: Gryf – Pogoń Pieszyce
8. 10.08-10.20: Bielawa – Karolina Jaworzyna Śl
9. 10.22-10.34: Lechia I – Polonia Stal I
10. 10.36-10.48: Gryf – Karolina Jaworzyna Śl
11. 10.50-11.02: Pogoń Pieszyce – Polonia Stal I
12. 11.04-11.16: Bielawa – Lechia I
13. 11.18-11.30: Gryf – Polonia Stal I
14. 11.32-11.44: Karolina Jaworzyna Śl– Lechia I
15. 11.46-11.58: Pogoń Pieszyce – Bielawa

Turniej II:

1. 12.15-12.27: Polonia Stal II Świdnica – Lechia III Dzierżoniów
2. 12.29-12.41: Polonia Stal III Świdnica– Zieloni Mokrzeszów
3. 12.43-12.55: Lechia II Dzierżoniów – Nysa Kłaczyna
4. 12.57-13.09: Polonia Stal II – Zieloni Mokrzeszów
5. 13.11-13.23: Lechia III – Nysa Kłaczyna
6. 13.25-13.37: Polonia III – Lechia II
7. 13.39-13.41: Polonia Stal II – Nysa Kłaczyna
8. 13.43-13.55: Zieloni Mokrzeszów – Lechia II
9. 13.57-14.09: Lechia III – Polonia Stal III
10. 14.11-14.23: Polonia Stal II – Lechia II
11. 14.25-14.37: Nysa Kłaczyna – Polonia Stal III
12. 14.39-14.51: Zieloni Mokrzeszów – Lechia III
13. 14.53-15.05: Polonia Stal II – Polonia Stal III
14. 15.07-15.19: Lechia II – Lechia III
15. 15.21-15.33: Nysa Kłaczyna – Zieloni Mokrzeszów

Dwa tygodnie temu podczas pierwszego rzutu Ligi Żaka klasyfikacje końcowe wyglądały następująco:

Klasyfikacja końcowa I turnieju:
1. Gryf Świdnica
2. Polonia-Stal I Świdnica
3. Bielawianka Bielawa
4. Lechia Dzierżoniów
5. Pogoń Pieszyce
6. Karolina Jaworzyna Śląska

Klasyfikacja końcowa II turnieju:
1. Polonia-Stal II Świdnica
2. Lechia II Dzierżoniów
3. Lechia III Dzierżoniów
4. Polonia-Stal III Świdnica
5. Nysa Kłaczyna
6. Zieloni Mokrzeszów