Strona główna Sport Piłka nożna Victoria wygrywa w Jedlinie Zdroju

Victoria wygrywa w Jedlinie Zdroju

0

Sparingowe zwycięstwo odnotowali w sobotę, 30 lipca piłkarze czwartoligowej Victorii Świebodzice. Podopieczni Macieja Jaworskiego wygrali na wyjeździe ze Zdrojem Jedlina Zdrój, przedstawicielem wałbrzyskiej klasy okręgowej.

piłka nożna

Goście po golu Marcina Bałuta prowadzili do przerwy 1:0. Po przerwie do siatki Zdroju trafił jeszcze Artur Słapek, a miejscowi odpowiedzieli honorową bramką Vaclava Pohla. Kolejnym przeciwnikiem Victorii Świebodzice będzie inny czwartoligowiec – Polonia-Stal Świdnica. Mecz rozegrany zostanie w środę, 3 sierpnia. Początek pojedynku rozgrywanego w Świebodzicach o 18.00.

Zdrój Jedlina Zdrój – Victoria Świebodzice 1:2 (0:1)

Victoria: Testowany zawodnik, Struski, Niemczyk, Rosicki, Lehner, Słapek, Błaszczak, Borgoń, Nowowiejski, Borowiec, Bałut oraz Chrebela, Uglis, Chołuj