Strona główna Sport Siatkówka Udane zakończenie roku młodziczek Polonii

Udane zakończenie roku młodziczek Polonii [FOTO]

0

Bardzo pewnie tegoroczne zmagania zakończyły młodziczki MKS-u Polonia Świdnica. Nasze młode siatkarki rywalizujące niestety już w grupie o odległe miejsca na Dolnym Śląsku, pokonały po 2:0 UKPS II Lubin i Gaudię Trzebnica.

W niedzielę gościliśmy w Lubinie, gdzie młodziczki MKS-u Polonia Świdnica rozegrały ostatnie spotkania w tym roku. W swojej grupie dziewczyny wygrały wszystkie mecze i wszystkie sety. W przerwie pomiędzy rozgrywkami ligowymi planujemy spotkania sparingowe z zespołami, które awansowały z pierwszej fazy rozgrywek. Wygląda na to, że dziewczyny złapały rytm gry i na tą chwilę potrzebujemy sprawdzianu z mocniejszymi zespołami. Przyszły sezon zapowiada się ciekawie – ocenia trener Maciej Leński.

/FOTO: Łukasz Kuszel/