Strona główna Sport Piłka nożna Trzeci sparing i trzecia porażka Stali

Trzeci sparing i trzecia porażka Stali

0

Przygotowania Stali Świdnica do rundy wiosennej na razie nie idą po myśli trenera Tomasza Oleksego. Jego podopieczni przegrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem lepszy okazał się zespół z jeleniogórskiej okręgówki Mitex Podgórzyn wygrywając 2:0.

Mecz miał dwie fazy. Do przerwy graliśmy całkiem dobrze nie dając sobie strzelić bramki. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji. W drugiej połowie było już więcej chaosu. Mieliśmy dwie poprzeczki, ale nie mogliśmy znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Pierwszą bramkę straciliśmy po kontrze, drugą po błędzie bramkarza. Od przyszłego tygodnia musi to wszystko wyglądać lepiej. Musimy w końcu zacząć strzelać bramki, bo jak narazie jest z tym kiepsko – podsumował trener Tomasz Oleksy.

Stal Świdnica – Mitex Podgórzyn 0:2 (0:0)

Stal: Janikowski, Piotrowski, T. Oleksy, R. Oleksy, Sowa, Wilk, Mróz, Chrzan, Czernicki, Mika, Majcherczyk oraz Ziobrowski, Śliwa, zawodnik testowany, Bieniowski, Adamus, Morawski

Mitex: Krawczyk, Naryż, T. Rychter, K. Rychter, Kowalczyk, Hutnik, Kotarba, Zin, Woźniczka, Skorupa, Czerniak oraz Izdebki