Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarze Karoliny kończą fatalną w swoim wykonaniu jesień

Piłkarze Karoliny kończą fatalną w swoim wykonaniu jesień

0

Piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska mogą chyba odetchnąć z ulgą, że w rozgrywkach IV ligi nastąpi teraz kilkumiesięczna przerwa. Jaworzynianie w ostatnim tegorocznym występie ulegli 2:5 Unii Bardo. Było to ich dziesiąty z rzędu mecz bez wygranej (w tym czasie: 2 remisy i aż 8 porażek!).

Spotkanie w Bardzie rozstrzygnięte zostało w zasadzie już w pierwszych 30 minutach gry. Po golach Tomasza Robaka, Damiana Okrojka i Kamila Olejarnika, gospodarze prowadzili już 3:0, w pełni kontrolując przebieg wydarzeń na murawie. Chwilę później rozmiary zmniejszył Grzegorz Ignatowicz, ale jeszcze przed przerwą przeciwnicy za sprawą Mirosława Włodarczyka znów znaleźli się na trzybramkowym prowadzeniu. Po zmianie stron kibice oglądali jeszcze dwa trafienia – Łukasza Piątka z Karoliny i Damiana Okrojka z Unii.

Karolina zakończyła fatalną dla siebie rundę jesienną na przedostatniej – 15. pozycji w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Tomasza Idziaka na swoim koncie uzbierali jedynie 9 punktów, na które złożyły się 2 wygrane, 3 remisy i 10 porażek! Do bezpiecznej strefy jaworzynianie tracą już 9 punktów.

Unia Bardo – Karolina Jaworzyna Śląska 5:2 (4:1)

Karolina: Wajdzik, Czernicki (72′ Adamowicz), Luber, Krawczyk, Matwiejko, Tatuśko (62′ Borowy), Piątek, Wilk, Rosiak, Ptak, Ignatowicz