Strona główna 0_Slider To będzie deszczowy mecz: Polonia-Stal – Nysa Kłodzko

To będzie deszczowy mecz: Polonia-Stal – Nysa Kłodzko [RELACJA LIVE]

Przed piłkarzami Polonii-Stali Świdnica kolejny pojedynek o czwartoligowe punkty. Biało-zieloni podejmują na własnym stadionie beniaminka rozgrywek Nysę Kłodzko. Zapraszamy na relację LIVE, przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Skowroński, Salamon, Białas, Ł. Kot, Sowa, Somala, Szuba, Jagiełą, Tragarz, Myrta

Skład Nysy: Borkowski, Adamczyk, Wojtal, Cebulski, Ciupider, Bońkowski, Wiącek, Mróz, Konowalczyk, Dereń, Pierzchalski

Za moment rozpoczynamy zawody prowadzone przez trójkę arbitrów z KS Wrocław.

Mamy pierwszy gwizdek arbitra

2′ – Szuba próbuje strzału z dystansu – broni bramkarz

5′ – Somala uderza na bramkę Nysy, golkiper przerzuca piłkę nad poprzeczką

7′ – w odpowiedzi bardzo groźnie rywale, Kot końcami palców wybija piłkę na rzut rożny

8′ – mamy szczęście, Wojtal główkuje – piłka odbija się od poprzeczki!

12′ – świetna okazja świdniczan, Ł. Kot uderza z kilku metrów nad poprzeczką

14′ – Sowa próbuje strzału z 25 metrów – piłka nad bramką

19′ – rzut rożny dla rywali, piłkę wybija z naszej szesnastki Salamon

25′ – więcej gramy piłką, ale brakuje klarownych okazji

28′ – rzut rożny dla Polonii-Stali – sytuację wyjaśniają obrońcy

31′ – Szuba dorzuca pikę z rzutu wolnego na głowę Sowy, który pakuje ją w sieci! Prowadzimy 1:0!!!

32′ – blisko drugiego gola dla gospodarzy – bramkarz broni strzał wykonywany przez Tragarza

36′ – Skowroński dośrodkowuje w pole karne – Myrta główkuje niedokładnie

39′ – marnujemy 100% okazję – Jagieła przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem!

43′ – niezwykle blisko wyrównania teraz Nysa Kłodzko, Kot popisuje się dwoma świetnymi paradami!

koniec pierwszej połowy

rozpoczynamy drugą połowę – Szczygieł zmienia Jagiełę

51′ – Ł. Kot – żółta kartka

56′ – Nysa nie składa broni i szuka wyrównania, na razie na szczęście dla gospodarzy brak okazji do zdobycia gola w drugiej połowie

63′ – żółta kartka dla Sowy

64′ – rzut rożny dla Nysy, piłkę łapie Kot

68′ – strzał z dystansu gości – skuteczny blok świdniczan

73′ – Szuba uderza z dalszej odległości z rzutu wolnego – piłkę pewnie broni bramkarz Nysy

75′ – Mazanka zmienia Tragarza

83′ – Szczygieł uderza z 16 metrów, pika ląduje w dłoniach golkipera

86′ – Kucharski zastępuje Myrtę – debiut w rozgrywkach ligowych Damiana (rocznik 2000)

88′ – utrzymujemy się przy piłce, Szuba z rzutu wolnego niecelnie, Szczygieł za moment strzelił zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza

koniec meczu – wygrywamy 1:0!!!