Szczegółowe wyniki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Szczegółowe wyniki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej [FOTO]

0
PODZIEL SIĘ

Uczniowie SP 105 (Gim-3) powtórzyli sukces z zeszłego roku i w obu kategoriach dziewcząt i chłopców zajęli pierwsze miejsca w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach „Współzawodnictwa szkolnego 2017/2018”. Do zawodów, które odbyły się 21 września na Stadionie Zawiszów przystąpiły cztery świdnickie podstawówki z oddziałami gimnazjalnymi.

Niezbyt sprzyjająca aura spowodowała, że wyniki startujących zawodników były trochę słabsze niż w zeszłym roku. Szkolna liga LA to 7 konkurencji: cztery biegowe i trzy techniczne. Drużyny składające się z 15 reprezentantów szkoły osobno dziewcząt i chłopców zdobywały indywidualnie punkty przeliczone wcześniej z osiągniętych przez nich wyników. Suma punktów 12 najlepszych zawodników dawała końcowy rezultat drużyny. Po zakończonych zawodach najlepszym drużynom organizator, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wręczył pamiątkowe dyplomy oraz medale. Zwycięskie zespoły dziewcząt i chłopców z SP 105 (Gim-3) będą reprezentować Świdnicę w finale dolnośląskim już ń 28 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Życzymy powodzenia.

Klasyfikacja drużynowa /z punktacją do współzawodnictwa/:

Dziewczęta:
SP 105 (Gim-3) – 958 pkt /6 pkt/
SP 4 (Gim-1) – 798 pkt /4 pkt/
SP 6 (Gim-4) – 756 pkt /3 pkt/
SP 2 (Gim-2) – 593 pkt /2 pkt/

Chłopcy:
SP 105 (Gim-3) – 941 pkt /6 pkt/
SP 6 (Gim-4) – 873 pkt /4 pkt/
SP 4 (Gim-1) – 822 pkt /3 pkt/
SP 2 (Gim-2) – 610 pkt /2 pkt/

Pełna klasyfikacja indywidualna

1m. SP 105 (GIM-3) – dziewczęta

100m
Aurelia Wolak – 14,5 /94p/
Magda Wołek – 14,2 /102p/
Natalia Czub – 13,7 /118p/
PK – Hanna Jaśkiewicz – 14,6

300m
Luiza Halkowicz – 52,5 /79p/
Lidia Maciejewska – 50,7 /88p/
Kamila Gałecka – 53,1 /76p/

600m
Zuzanna Bednarz – 2.02,87 /73p/
Wiktoria Bromm – 2.04,36 /71p/
PK – Nina Jasiecka – 2.00,78

Skok w dal
Zuzanna Rut – 3,79 /65p/
Maja Sarzyńska – 3,43 /47p/
Ola Bylicka – 3,54 /52p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Martyna Konarska – 7,72 /59p/
Dominika Gołębiewska – 6,70 /28p/
Kamila Kuszel – 6,25 /18p/

Rzut oszczepem
Wiktoria Frankowska – 23,90 /59p/

Sztafeta 4×100 – 58,1 /74p/

2m. SP 4 (GIM-1) – dziewczęta

100m
Kornela Sokołowska – 15,9 /62p/
Justyna Mikołajek – 15,3 /76p/
Wiktoria Dybciak – 16,3 /54p/

300m
Ida Wcisło – 54,1 /71p/
Alicja Klag – 48,0 /104p/
Oliwia Gerus – 54,1 /71p/
PK – Milena Matusiak – 57,2

600m
Ala Uroda – 1.57,88 /83p/

Skok w dal
Hanna Drozd – 3,88 /69p/
Ewelina Kalicka – 3,56 /53p/
Lena Niemczyk – 3,53 /52p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Kornela Napart – 7,52 /52p/
Rzut oszczepem
Hanna Waliczko – 18,40 /32p/

Sztafeta 4×100 – 62,5 /51p/

3m. SP 6 (GIM-4) – dziewczęta

100m
Klaudia Drohomirecka – 17,1 /41p/
Agnieszka Piechurska – 15,2 /78p/
PK – Ola Norbert – 15,3

300m
Martyna Trelewska – 55,2 /65p/
Julia Nowak – 52,9 /77p/

600m
Weronika Kolanek – 2.08,65 /63p/
Wiktoria Kolanek – 2.00,25 /79p/
Klaudia Kolanek – 2.11,56 /58p/

Skok w dal
Oliwia Idziaszek – 3,38 /44p/
Inga Kmiecik – 3,42 /46p/
Aleksandra Lema – 3,88 /69p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Karina Krzykalska – 7,20 /42p/
Magda Partyka – 6,65 /27p/
Aleksandra Skóra – 7,50 /52p/

Rzut oszczepem
Sztafeta 4×100 – 62,9 /49p/

4m. SP 2 (GIM-2) – dziewczęta

100m
Julia Kruczek – 16,1 /58p/
Zuza Pawlak – 16,4 /52p/
Zofia Wąsowska – 16,00 /60p/

300m
Agnieszka Franków – 59,4 /48p/
Anita Łój – 52,5 /79p/
Natalia Królik – 55,4 /64p/

600m
Emilia Brodziak – 2.38,57 /14p/

Skok w dal
Natalia Chmielewska – 3,30 /40p/
Gosia Gasek – 3,14 /34p/
Lena Jasiecka – 3,77 /64p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Ola Wałach – 6,12 /15p/
Wiktoria Plecety – 7,16 /41p/

Rzut oszczepem
Sandra Skierś – 20,60 /42p/
Sztafeta 4×100 – 63,7 /45p/

1m. SP 105 (GIM-3) – chłopcy

100m
Wojciech Grajzer – 12,4 /105p/
Łukasz Sałata – 12,7 /93p/

300m
Mateusz Dubojski – 41,5 /109p/
Konrad Balicki – 44,8 /83p/

1000m
Bartosz Tomczak – 3.06,13 /88p/
Jakub Łużny – 3.30,94 /54p/
Adrian Bartuzel – 3.28,35 /57p/
PK – Karol Walichnowski – 4.04,29
PK – Robert Wcisło – 3.34,30
PK – Szymon Szymkowiak – 3.25,54

Skok w dal
Bartek Gołębiewski – 4,54 /56p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Jakub Panas – 7,59 /34p/
Piotr Boguń – 10,45 /98p/
Krystian Nowakowski – 8,00 /43p/

Rzut oszczepem
Paweł Karpiński – 26,00 /42p/
Jakub Kalousek – 25,80 /41p/
Szymon Gładysz – 21,60 /26p/

Sztafeta 4×100 – 50,5 /113p/

2m. SP 6 (GIM-4) – chłopcy

100m
Marcel Marzec – 13,6 /64p/
Sebastian Stramiec – 12,9 /87p/
Bartek Doliński – 13,8 /59p/

300m
Jakub Ciosek – 44,0 /81p/
Dominik Jachura – 45,3 /81p/
Dominik Sawa – 43,2 /87p/

1000m
Marcel Żukowski – 3.01,16 /97p/
Konrad Walendzik – 3.33,51 – 51p/
Wiktor Staroń – 3.31,53 /53p/

Skok w dal
Tomasz Zieliński – 4,75 /63p/
Wiktor Dyś – 4,46 /54p/
Dominik Krakowski – 4,80 /65p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Szymon Merwiński – 8,04 /43p/
Rafał Rząsa – 8,63 /55p/

Rzut oszczepem
– Mateusz Fąfara – 23,70 /33p/

Sztafeta 4×100 – 53,7 /80p/

3m. SP 4 (GIM-1) – chłopcy

100m
Kewin Hądzlik – 13,0 /83p/
Albert Dudkowski – 14,0 /54p/
Oleksy Jakuszew – 15,5 /21p/

300m
Kordian Stramek – 44,0 /87p/
Sebastian Sieradzki – 47,9 /68p/
Olek Rzychak – 43,3 /91p/

1000m
Oskar Gawiński – 3.10,97 /80p/
Kamil Ulanowski – 3.19,58 /68p/
Patryk Kawałek – 3.10,56 /81p/

Skok w dal
Hubert Młynarczuk – 3,91 /35p/
Sebastian Jenke – 4,25 /47p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Konrad Marchewka – 7,60 /35p/
Kamil Jaszczurowski – 8,73 /57p/
Paweł Kaszyński – 8,04 /43p/

Sztafeta 4×100 – 56,0 /63p/

4m. SP 2 (GIM-2) – chłopcy

100m
Rafał Szapiro – 14,1 /52p/

300m
Radek Natanek – 46,9 /73p/
Łukasz Makowski – 44,8 /83p/

1000m
Oliwier Kuliński – 3.20,25 /67p/
Daniel Worobiec – 3.31,53 /53p/

Skok w dal
Mateusz Tokarz – 4,86 /67p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Julian Baumgartner – 9,06 /64p/
Michał Kotulski – 8,30 /49p/

Rzut oszczepem
Szymon Ścigała – 22,50 /29p/

Sztafeta 4×100 – 54,7 /73p/