Strona główna Sport Piłka nożna Świetny mecz piłkarek Polonii-Stali w Radwanicach

Świetny mecz piłkarek Polonii-Stali w Radwanicach [VIDEO]

0

Z wysoką wygraną wyjechały z Radwanic piłkarki Poloni-Stali Świdnica rywalizujące w grupie mistrzowskiej III ligi dolnośląskiej kobiet. Podopieczne Damiana Błaszczyka pokonały miejscowy Kolektyw aż 9:2.

CSC_5796

Od początku spotkania to nasz zespół narzucił szybkie tempo gry. Pierwsza połowa meczu to koncertowa gra naszej ekipy. Blok defensywny rozbijał bezbłędnie ataki zawodniczek Kolektywu i wyprowadziliśmy zabójcze kontry. Wiele świetnych zespołowych akcji zakończyło się trafieniami, a wszystkie z nich finalizowała świetnie dysponowana tego dnia Kamila Kosior, która była autorką wszystkich sześciu trafień naszego zespołu. W drugiej połowie popełniliśmy kilka błędów, co skutkowało stratą dwóch goli. Nasz zespół pokonał jednak jeszcze trzykrotnie bramkarkę z Radwanic. Najpierw swoją siódmą bramkę w tym spotkaniu zdobyła Kamila Kosior, a następnie Julia Morąg. Ozdobą tego spotkania była ostatnia bramka autorstwa Dominiki Soroty, która popisała się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z 25 metrów w samo okienko. Gol „stadiony świata „. Cały zespół zasługuje na słowa uznania – ocenia szczęśliwy trener Damian Błaszczyk.

Kolektyw Radwanice – Polonia-Stal Świdnica 2:9 (0:6)

Skład: Kanecka (65′ Maciejewska), Sorota, Zych, Skalska, Bizoń (52′ Morąg), Kozak (60′ Boroń), Korzeniewska, Nalewajko (52′ Nosal), Szakiel (60′ Wrońska), Sochacka, Kosior