Strona główna Sport Piłka nożna Świetna inauguracja w wykonaniu AKS-u

Świetna inauguracja w wykonaniu AKS-u

0

Od mocnego uderzenia sezon 2016/2017 rozpoczęła ekipa AKS-u Strzegom prowadzona przez Jarosława Krzyżanowskiego. Nasi czwartoligowi piłkarze pokonali na wyjeździe beniaminka Zamet Przemków aż 5:0.

000000pileczkaogolna

Do przerwy było 1:0 dla strzegomian, a skuteczna akcja przeprowadzona została w 43. minucie. Damian Uszczyk dograł piłkę do Adam Wasilewskiego, a ten zmusił bramkarza rywali do kapitulacji. Po przerwie na 2:0 podwyższył Adam Wasilewski, a kolejne dwa trafienia były dziełem jego brata – Marcina. Rezultat ustalił tuż przed końcem pojedynku Przemysław Kloc.

Cieszę się z udanego początku sezonu, tym bardziej, że wszystkie bramki strzelili napastnicy. Byliśmy piłkarsko lepsi i mieliśmy cały mecz pod kontrolą. Gospodarze zagrali ambitnie, jednak po drugim golu uszło z nich powietrze i udało nam się efektownie zwyciężyć. Nie chciałbym nikogo wyróżniać, bo cała drużyna zagrała dobre zawody. Prawdziwa weryfikacja przyjdzie w 2. kolejce, kiedy u siebie zmierzymy się z niewygodnym dla nas rywalem – Orkanem Szczedrzykowice – stwierdził na oficjalnej stronie AKS-u trener Jarosław Krzyżanowski.

Zamet Przemków – AKS Strzegom 0:5

AKS: Słowik, Durajczyk, Dominiak, Sudoł, Sabat, Krupnik, Szerszeń (M. Wasilewski), Domaradzki (Gołąbek), Sobczak (D. Krzyżanowski), Uszczyk (Górowski), A. Wasilewski (Kloc)

Poprzedni artykułIO: Bartosz Kurek bliski przejścia do historii!