Svida popłynęła w Osiecznicy

Svida popłynęła w Osiecznicy

1
PODZIEL SIĘ

Młodzi pływacy UKS-u Svida Świdnica wzięli udział w I Zawodach o Puchar Wójta Osiecznicy. 16-osobowa reprezentacja Svidy, w punktacji drużynowej zajęła wysokie trzecie miejsce na osiemnaście startujących zespołów. W imprezie łącznie wystartowało 250 zawodników z roczników 2001-2007.

 Svida

Oprócz drużynowego sukcesu, największą radość sprawiają indywidualne rezultaty, jakie osiągają zawodnicy. Zdecydowana poprawa rekordów życiowych pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy od tych najmłodszych do tych mających już za sobą starty w zawodach międzynarodowych – wyznał Wojciech Kielka, prezes UKS-u Svida Świdnica.

Reprezentacja świdnickiej Svidy: Hubert Kos, Tomasz Myczkowski, Weronika Papdaki, Maja Lęga, Martyna Pitek, Weronika Stefańska, Dominika Szymul, Ewelina Kalicka, Izabela Bator, Dominika Sokołowska, Agnieszka Franków, Julia Agatowska, Jakub Kalousek, Oskar Cebula, Marek Lurka, Paweł Włosiński.

Poszczególne wyniki;

 

 

Kategoria wiekowa 2003/2004

Dominika Sokołowska (rocznik 2004)

– 1. miejsce 50 m stylem dowolnym – czas 0;35,56

– 3. miejsce 25 stylem motylkowym – czas 0;17,97

Ewelina Kalicka (rocznik 2003)

– 3. miejsce 50 m stylem dowolnym – czas 0;36,82

– 2. miejsce 50 m stylem grzbietowym – czas 0;41,29

Izabela Bator (rocznik 2004)

– 50 m stylem dowolnym – czas 0;48,09

– 25 m stylem motylkowym – czas 0;26,37

Dominika Szymul (rocznik 2003)

– 25 m stylem motylkowym – czas 0;30,63

Oskar Cebula (rocznik 2003)

– 2. miejsce 50 m stylem dowolnym – czas 0;33,91

– 3. miejsce 25 m stylem motylkowym – czas 0;18,18

Paweł Włosiński (rocznik 2003)

– 6. miejsce 50 m stylem dowolnym – czas 0;37,75

– 7. miejsce 25 m stylem motylkowym – czas 0;20,44

Jakub Kalousek (rocznik 2003)

– 9. miejsce 50 m stylem dowolnym – czas 0;38,81

– 8. miejsce 25 m stylem motylkowym – czas 0;21,75

Kategoria wiekowa 2001/2002

Julia Agatowska (rocznik 2002)

– 50 m stylem grzbietowym – czas 0;42,30

– 50 m stylem motylkowym – czas 0;45,91

Agnieszka Franków (rocznik 2002) 

– 3. miejsce 50 m stylem motylkowym – czas 0;37,40

– 50 m stylem dowolnym – czas 33,88

Marek Lurka (rocznik 2002)

– 50 m stylem dowolnym – czas 0;38,93

– 50 m stylem motylkowym – czas 0;46,63

 

Kategoria wiekowa 2005/2006

 

Martyna Stefańska (rocznik 2005)

– 8. miejsce 25 m stylem grzbietowym – czas 0;23,56

– 25 m stylem dowolnym – czas 0;24,22

Martyna Pitek (rocznik 2005)

– 25 m stylem grzbietowym – czas 0;25,75

– 25 m stylem dowolnym – czas 0;23,06

Weronika Papadaki (rocznik 2005)

– 25 m stylem grzbietowym – czas 0;28,18

– 25 m stylem dowolnym – czas 0;22,56

Maja Lęga (rocznik 2005)

– 25 m stylem grzbietowym – czas 0;28,25

– 25 m stylem dowolnym – czas 0;24,78

Hubert Kos (rocznik 2006)

– 25 m stylem grzbietowym – czas 0;36,25

– 25 m stylem dowolnym – czas 0;32,17

Tomasz Myczkowski (rocznik 2006)

– 25 m stylem grzbietowym – czas 0;39,63

– 25 m stylem dowolnym – czas 0;37,47

Punktacja drużynowa

1. KS BALTI Bielawa 94 pkt.

2. UKS Delfinek Legnica  81 pkt.

3. SVIDA Świdnica  81 pkt.

4. KS Osir Bielawa 81 pkt

O końcowej klasyfikacji decydowała ilość miejsc na podium.