Strona główna 0_Slider Sokół – Polonia-Stal (relacja live z meczu piłkarzy)

Sokół – Polonia-Stal (relacja live z meczu piłkarzy)

0

Kontynuujący serię pięciu ligowych zwycięstw z rzędu piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą na boisku beniaminka rozgrywek Sokoła Marcinkowice. Liczymy na kolejne trzy punkty i zapraszamy na tekstową relację live z tego pojedynku!

dsc_6024

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Rozpoczynamy mecz

Niezmienny skład: B. Kot, Kozachenko, Klemiński, Salamon, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Jagieła, Łuszkiewicz, Borowy, Myrta

4′ – mocny początek Sokoła, rzut rożny dla rywali, ale piłkę pewnie łapie Kot

7′ – oj było bardzo groźnie, Szuba stracił piłkę na 30. metrze, jeden z rywali wyszedł sam na sam, ale Wojtek zdołał naprawić swój błąd wygarniając futbolówkę piłkarzowi Sokoła!

9′ – pierwsza na prawdę składna akcja polonistów, Borowy próbuje szczęście z 20 metrów, piłkę łapie golkiper z Marcinkowic

14′ – potężne uderzenie jednego z przeciwników z dystansu – gdyby piłka leciała w światło bramki, Bartek Kot miałby spore problemy

17′ – kolejna strata naszego zespołu, powracający Salamon fauluje zawodnika gospodarzy – rzut karny!

… Bartek Kot wyczuwa intencje strzelającego broniąc jedenastkę!!!

19′ – na razie ten mecz nam się nie układa, ale na szczęście wciąż mamy 0:0

21′ – szansa dla gości, szkoda, że Borowy nie zdecydował się na strzał i w końcu piłką ugrzęzła w dłoniach bramkarza

25′ – rzut rożny dla rywali, przecinamy dośrodkowanie

26′ – Łuszkiewicz – żółta kartka

26′ – groźne uderzenie z rzutu wolnego, pewnie piłkę wybija Kot. Chwilę później niecelna główka przeciwników. Mamy na razie sporo szczęścia!

32′ – mecz nam się wybitnie nie układa, mnóstwo strat w środku pola

34′ – druga żółta kartka Janiuka – gramy w przewadze!

37′ – piłka po strzale z rzutu wolnego rywali wysoko nad bramką

38′ – Salamon – żółta kartka

42′ – mocne uderzenie Szuby, piłką wybija bramkarz Sokoła, będzie róg

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 0:0

46′ – rozpoczynamy drugą odsłonę bez zmian w składzie

49′ – Borowy strzela z 16 metrów – zbyt lekko i ta próba nie sprawia kłopotów bramkarzowi

53′ – w końcu ruszyliśmy do zdecydowanej inicjatywy

57′ – wychodzimy z kontrą 2 na 1, niestety Łuszkiewicz źle dogrywa do Myrty

60′ – na boisku pojawia się bohater ostatniego meczu Dariusz Filipczak zmieniający Wojtka Szubę

61′ – Kozachenko uderza z dystansu – bardzo niedokładnie

65′ – ależ blisko gola dla biało-zielonych, ostro bita piłka przez Jagiełę, jeden z rywali trąca piłkę i blisko samobója

68′ – Szczygieł za Łuszkiewicza. Dla Kamila to pierwszy występ w tym sezonie po kontuzji odniesionej w okresie przygotowawczym

69′ – fantastyczna kontra świdniczan i jeszcze lepsze uderzenie Kozachenko. Andrii huknął z 25 metrów, bramkarz był bez szans!

72′ – dwie dobre okazje przyjezdnych, Szczygieł i Borowy uderzają ponad bramką

78′ – Filipczak szuka Myrty, nasz napastnik niestety na spalonym

81′ – Jagieła dogrywa do Myrty, nasz zawodnik niestety uderza z 8 metrów bardzo niecelnie – szkoda!

85′ – Gładysz pojawia się na boisku w miejsce Myrty. Grzesiek Borowy przesunięty na szpicę, Gładysz do środka pola.

86′ – Szczygieł – żółta kartka

90′ – rzut rożny dla Sokoła – bez zagrożenia

koniec meczu – nie było to nasze wielkie spotkanie, ale inkasujemy 3 punkty pokonując Sokoła 1:0!