Strona główna 0_Slider Sokół – Polonia-Stal

Sokół – Polonia-Stal [RELACJA LIVE Z MECZU PIŁKARZY]

0

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Sokołem Wielka Lipa, piłkarze Polonii-Stali Świdnica stają przed szansą na zdobycie kolejnych punktów. Podopieczni Rafała Markowskiego grają na wyjeździe z Sokołem Marcinkowice. Startujemy o godz. 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Za moment rozpoczęcie spotkania.

Mamy pierwszy gwizdek arbitra

Zaczynamy w składzie: B. Kot, Jagieła, Sowa, Skowroński, Matwiejko, Łuszkiewicz, Filipczak, Szuba, Tragarz, Traczykowski, Myrta

Bardzo dobry początek meczu w naszym wykonaniu, tak jak przed tygodniem mocno przycisnęliśmy od pierwszych minut

5′ – świetna indywidualna akcja Filipczaka – odgwizdany ostatecznie faul w okolicy 25. metra. Szuba uderza niestety w mur!

10′ – groźne dośrodkowanie w pole karne Sokoła, górą bramkarz rywali

13′ – Tragarz znakomicie dorzuca piłkę z prawej flanki, głową do sieci pakuje ją Myrta! Prowadzimy 1:0!!!

15′ – Myrta próbuje strzałem z dystansu – niestety piłka mija słupek marcinkowickiej bramki

19′ – znakomita szansa na drugiego gola, Myrta nie trafia czysto w piłkę

20′ – w odpowiedzi gospodarze, Kot bardzo dobrze broni uderzenie z wnętrza pola karnego

Przypomnijmy, że w świdnickich szeregach wciąż mamy szpital, z powodu kontuzji w kadrze nie znaleźli się: Jakub Białas, Rafał Wilk, Cezary Madej, Kacper Szczepaniuk, Kamil Szczygieł, Łukasz Kot. Kartki i sprawy osobiste wyeliminowały dziś z gry ponadto Andrieja Kozachenko i Patryka Salamona. Trener Rafał Markowski może dziś za to liczyć już na wracających Bartłomieja Skowrońskiego i Szymona Tragarza.

24′ – dośrodkowanie Wojtka Szuby z rzutu rożnego, piłkę trąca Traczykowski. Prowadzimy w Marcinkowicach już 2:0!!!

30′ – pł godziny gry za nami, Sokół jak na razie nie jest w stanie na poważnie zagrozić bramce Bartka Kota i oby tak zostało…

35′ – ostatnie minuty dla Sokoła, sporo dośrodkowań w nasze pole karne, ale dobrze radzi sobie Kot wspomagany przez formację defensywną

38′ – bardzo groźnie przedzierał się teraz Kohut, udanie strzał wybronił na szczęście Kot. Następnie rzut rożny dla przeciwników bez większego zagrożenia dla naszej bramki.

koniec pierwszej połowy – po bardzo dobrej grze prowadzimy 2:0!

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie

50′ – od początku drugiej połowy inicjatywę przejęli marcinkowiczanie, przed momentem jednak z bardzo groźną kontrą wyszli poloniści. Niestety dośrodkowanie Tragarza w pole karne było niedokładne…

54′ – kolejne dwie dobre kontry świdnickiego zespołu, niestety brakło trochę szczęścia i precyzji, by dojść do czystej pozycji

56′ – ależ to była akcja Traczykowskiego, nasz skrzydłowy przebiegł około 30 metrów wzdłuż boiska, mijając rywali jak slalomowe tyczki – ostatecznie uderzenie naszego zawodnika minimalnie minęło spojenie słupka z poprzeczką

62′ – na nasze szczęście napastnik Sokoła przysnął i nie doszedł do dobrej piłki z głębi pola

64′ – Szuba dorzuca piłkę z rzutu wolnego, groźnie akcję kończył Traczykowski, ale przy okazji był na pozycji spalonej. Od bramki zaczyna golkiper Sokoła

67′ – Skowroński fauluje rywala w polu karnym – jedenastka. Magusiak pewnie wykorzystuje rzut karny i prowadzimy już tylko 2:1!!!

69′ – bardzo dobra, składna akcja biało-zielonych, nikt nie zamyka niestety akcji po dośrodkowaniu Tragarza z prawego skrzydła

73′ – Gładysz zastępuje Matwiejkę

77′ – Kot bardzo dobrze interweniuje podczas strzału rywala z około 10 metrów!

81′ – coraz mniej czasu do zakończenia pojedynku, coraz więcej miejsca na boisku – po piłkarzach obu drużyn widać już trudy tego pojedynku

85′ – Szuba z rzutu wolnego w mur, Gładysz – żółta kartka za taktyczne odkopnięcie piłki

85′ – Somala zmienia Filipczaka

87′ – gospodarze trafiają do siatki, strzelec był jednak na wyraźnym spalonym i wynik się nie zmienia!

90′ – sędzia dolicza 4 minuty