Strona główna Sport Piłka ręczna Śląsk bierze rewanż

Śląsk bierze rewanż

1

Drużynie ŚKPR-u Świdnica nie udało się po raz drugi w tym sezonie ograć wyżej notowany w tabeli I ligi Śląsk Wrocław. Świdniccy zawodnicy po kiepskiej w naszym wykonaniu drugiej połowie przegrali zasłużenie 19:25.

Pierwsza połowa była niesłuchanie wyrównana. Na prowadzeniu był głównie ŚKPR, a rywale po raz pierwszy byli z przodu w 29. minucie, kiedy to wygrywali 12:11. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się w pierwszych dwudziestu minutach drugiej części gry. Nasi zawodnicy byli bezradni zdobywając zaledwie dwie bramki przy dziewięciu trafieniach gości. W 49. minucie było już niestety 13:21. ŚKPR zdołał odrobić kilka bramek przegrywając jednak całe spotkanie 19:25.

ŚKPR Świdnica – Śląsk Wrocław 19:25 (11:12)

ŚKPR: Wasilewicz, Olichwer – Brygier (4), Piędziak (3), Rutkowski (2), Rogaczewski (2), Szuszkiewicz (2), Kijek (2), Mrugas (2), Żubrowski (1), Pułka (1), W. Makowiejew, Gałach, Orzłowski, Marciniak

Śląsk: Schodowski, Julien – Gałat (4), Koprowski (4), Zadura (4), Herudziński (3), Swat (3), Kłos (3), Wróblewski (2), Wolski (2), Piłat