Strona główna Sport Siatkówka Słabiutki występ Polonii i Dekorii w 1/4 MP

Słabiutki występ Polonii i Dekorii w 1/4 MP

0

Zupełnie nie wyszły juniorkom Polonii Świdnica i juniorom Dekorii Świdnica turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski w siatkówce. Nasze drużyny odpadły z dalszej rywalizacji w mistrzostwach kraju i nie ugrały nawet seta!

Panie walczą w Dąbrowie Górniczej. W grupie A ulegliśmy w trzech setach Jedynce Kluczbork (17:25, 19:25, 21:25) i Stali Żywiec (18:25, 22:25, 18:25). Podopiecznym Marka Olczyka pozostaje tylko mecz pocieszenia o piątą lokatę z Jedynką Tarnów. Podobny scenariusz obserwujemy niestety w Nysie. Juniorzy Dekorii występujący po wodzą Piotra Goduli nie sprostali gospodarzom – AZS-owi PWSZ Nysa (17:25, 15:25, 15:25) i Norwidowi Częstochowa (17:25, 18:25, 8:25). W pojedynku o piąte miejsce w turnieju zmierzymy się z Kęczaninem Kęty.

Poprzedni artykułNie ma szans na odśnieżanie bocznych ulic?