Siatkarki Polonii rozpoczynają decydujący bój o I ligę!

Siatkarki Polonii rozpoczynają decydujący bój o I ligę!

0
PODZIEL SIĘ

W walce o awans do I ligi pozostały już tylko cztery najlepsze drugoligowe drużyny. O dwa miejsca premiowane awansem powalczą WTS KDBS Bank Włocławek (grupa I), Bluesoft Mazovia Warszawa (grupa II), MKS Polonia Świdnica (grupa III) i UKS Szóstka Mielec (grupa IV). Turniej finałowy odbędzie się we Włocławku w dniach 25-27 maja!

Podopieczne Mateusza Dąbrowskiego i Magdaleny Sadowskiej rozpoczną od pojedynku z Bluesoft Mazovią Warszawa. W kolejnych dniach zagrają z ekipami z Włocławka i Mielca. Na kibiców czekają transmisje live, które będzie można śledzić pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Den/?d=2018-05-25

Szczegółowy harmonogram turnieju:

Piątek, 25 maja:

15.00: WTS KDBS Bank Włocławek – UKS Szóstka Mielec

20.30: MKS Polonia Świdnica – Bluesoft Mazovia Warszawa

Sobota, 26 maja:

14.00: UKS Szóstka Mielec – Bluesoft Mazovia Warszawa

20.30: WTS KDBS Bank Włocławek – MKS Polonia Świdnica

Niedziela, 27 maja:

14.00: MKS Polonia Świdnica – UKS Szóstka Mielec

17.00: Bluesoft Mazovia Warszawa – WTS KDBS Bank Włocławek

Droga wszystkich zespołów do turnieju finałowego:

MKS Polonia Świdnica

– mistrz rundy zasadniczej grupy trzeciej II ligi: 19 wygranych i 3 porażki, bilans setów: 61:23, bilans małych punktów: 1952:1729.

I runda fazy play-off:
– TKS Tychy – Polonia Świdnica 0:3 (16:25, 13:25, 18:25)
– Polonia Świdnica – TKS Tychy 3:2 (19:25, 25:10, 25:17, 16:25, 15:9)

II runda fazy play-off:
– Polonia Świdnica – Silesia Volley Mysłowice 3:2 (25:13, 22:25, 19:25, 25:19, 15:13)
– Polonia Świdnica – Silesia Volley Mysłowice 3:2 (18:25, 25:14, 25:16, 22:25, 15:13)
– Silesia Volley Mysłowice – Polonia Świdnica 2:3 (25:18, 24:26, 20:25, 25:22, 11:15)

Turniej półfinałowy (Włocławek):
– WTS Włocławek – Polonia Świdnica 3:0 (25:20, 25:14, 25:21)
– Częstochowianka Częstochowa – Polonia Świdnica 0:3 (14:25, 21:25, 17:25)
– Polonia Świdnica – Spójnia Stargard 3:1 (25:18, 25:20, 22:25, 25:21)

Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej i awans do turnieju finałowego.

WTS KDBS Bank Włocławek:

– trzeci zespół rundy zasadniczej grupy pierwszej II ligi: 13 wygranych i 5 przegranych, bilans setów: 46:22, bilans małych punktów: 1568:1320.

I runda fazy play-off:
– Truso Elbląg – WTS Włocławek 0:3 (23:25, 18:25, 13:25)
– WTS Włocławek – Truso Elbląg 3:0 (25:9, 27:25, 25:13)

II runda fazy play-off:
– WTS Włocławek – UKŻPS Kościan 3:0 (25:12, 25:12, 25:12)
– WTS Włocławek – UKŻPS Kościan 3:0 (25:11, 25:22, 25:12)
– UKŻPS Kościan – WTS Włocławek 3:2 (25:18, 16:25, 25:21, 11:25, 15:12)
– UKŻPS Kościan – WTS Włocławek 0:3 (9:25, 14:25, 18:25)

Turniej półfinałowy (Włocławek):
– WTS Włocławek – Polonia Świdnica 3:0 (25:20, 25:14, 25:21)
– Spójnia Stargard – WTS Włocławek 2:3 (20:25, 27:25, 16:25, 25:22, 5:15)
– WTS Włocławek – Częstochowianka Częstochowa 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)

Pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej i awans do turnieju finałowego.

Bluesoft Mazovia Warszawa

– drugi zespół rundy zasadniczej grupy drugiej II ligi: 16 wygranych i 2 porażki, bilans setów 50:14, bilans małych punktów: 1511:1240.

I runda fazy play-off:
– Krótka Mysiadło – Mazovia Warszawa 0:3 (15:25, 14:25, 8:25)
– Mazovia Warszawa – Krótka Mysiadło 3:0 (25:20, 25:10, 25:19)

II runda fazy play-off:
– Mazovia Warszawa – Legionovia II Legionowo 3:1 (25:16, 25:14, 21:25, 25:15)
– Mazovia Warszawa – Legionovia II Legionowo 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)
– Legionovia II Legionowo – Mazovia Warszawa 1:3 (25:18, 16:25, 28:30, 19:25)

Turniej półfinałowy (Nowy Dwór Mazowiecki):
– Mazovia Warszawa – SAN-Pajda Jarosław 3:2 (21:25, 25:18, 20:25, 25:8, 15:10)
– NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Mazovia Warszawa 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
– Mazovia Warszawa – Szóstka Mielec 3:0 (25:22, 25:19, 25:20)

Pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej i awans do turnieju finałowego.

UKS Szóstka Mielec

– drugi zespół rundy zasadniczej grupy czwartej II ligi: 17 zwycięstw i 3 przegrane, bilans setów: 56:12, bilans małych punktów: 1654:1288.

I runda fazy play-off:
– Jedynka Siewierz – Szóstka Mielec 0:3 (18:25, 16:25, 22:25)
– Szóstka Mielec – Jedynka Siewierz 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)

II runda fazy play-off:
– Szóstka Mielec – Tomasovia Tomaszów Lub. 3:1 (25:18, 21:25, 25:19, 25:20)
– Szóstka Mielec – Tomasovia Tomaszów Lub. 3:1 (25:20, 25:16, 29:31, 26:24)
– Tomasovia Tomaszów Lub. – Szóstka Mielec 0:3 (15:25, 10:25, 23:25)

Turniej półfinałowy (Nowy Dwór Mazowiecki):
– NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Szóstka Mielec 0:3 (23:25, 22:25, 24:26)
– Szóstka Mielec – SAN-Pajda Jarosław 3:2 (21:25, 22:25, 25:23, 25:17, 18:16)
– Mazovia Warszawa – Szóstka Mielec 3:0 (25:22, 25:19, 25:20)

Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej i awans do turnieju finałowego.