Strona główna Sport Piłka nożna Seria przerwana, remis AKS-u

Seria przerwana, remis AKS-u

0

Piłkarze czwartoligowego AKS-u Strzegom nie zdołali sięgnąć po piąte z rzędu zwycięstwo. Zespół prowadzony przez trenera Jarosława Krzyżanowskiego zremisował na własnym stadionie ze Spartą Grębocice 1:1.

W spotkanie lepiej powinni wejść goście z Grębocic. W 15. minucie sędzia podyktował rzut karny dla rywali, ale jeden z zawodników uderzył w poprzeczkę. Jeszcze w pierwszej połowie Mateusz Alwin obił słupek, ale w 52. minucie AKS był już na prowadzeniu. Dawid Domaradzki dograł na głowę Adama Wasilewskiego, a ten strzelił na 1:0. Gdy wydawało się, że strzegomianie dowiozą trzy punkty do końcowego gwizdka arbitra, pechową interwencją popisał się Kamil Lesiński. Gracz AKS-u pośliznął się we własnym polu karnym i sprokurował jedenastkę dla przeciwników. Sparta tym razem wykorzystała rzut karny i mecz zakończył się remisem 1:1.

Nie mam pretensji do Kamila Lesińskiego, za to co się stało pod sam koniec meczu. Takie rzeczy zdarzają się w piłce. Jest bardzo młodym piłkarzem i wiele meczów przed nim. Trochę szkoda tego, że nie przedłużyliśmy naszej serii zwycięstw, ale prędzej czy później ta seria i tak by się zakończyła. Są sytuacje kiedy szczęście nam dopisuje, innym razem tego szczęścia po prostu brakuje. W środę jedziemy do Jeleniej Góry – może los odda nam to, co zabrał w meczu ze Spartą – powiedział Jarosław Krzyżanowski, trener AKS-u.

AKS Strzegom – Sparta Grębocice 1:1 (0:0)

AKS: Kretkowski, Durajczyk (Kuczma), Gołąbek, Serweciński, Skrypak, Krupnik, D. Krzyżanowski (Lesiński), Domaradzki, Szerszeń (Sabat), Alwin, A. Wasilewski

Poprzedni artykułDwa zwycięstwa PLKS-u, I liga się oddala!
Następny artykułZ piekła do nieba! Kapitan w roli głównej…