Strona główna Sport Piłka nożna Remis Victorii, kolejna porażka Karoliny

Remis Victorii, kolejna porażka Karoliny

0

Tylko jeden punkt i to uzyskany w dramatycznych okolicznościach zdołały wywalczyć w ostatni weekend nasze drużyny rywalizujące w grupie wschodniej piłkarskiej IV ligi.

piłka nożna

Victoria Świebodzice prowadzona przez Macieja Jaworskiego długo przegrywała na własnym stadionie z Unią Bardo, ale walczyła dzielnie do końcowego gwizdka arbitra. Upór się opłacił. W czwartej minucie doliczonego czasu gry do siatki rywali trafił Tomasz Szyszka, a pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Victoria Świebodzice – Unia Bardo 1:1 (0:1)

Victoria: Bielak, Szyszka, Jędrasiewicz, Niemczyk, Sadowski, Traczykowski, Błażyński, Borgoń, Bałut, Zyl, Słapek oraz Michnicki i Dobrowolski

Trzecią z rzędu porażkę zanotowała z kolei ekipa Tomasza Idziaka. Karolina Jaworzyna Śląska nie sprawiła niespodzianki ulegając na boisku lidera – Foto-Higieny Gać 0:3. Wynik rozstrzygnięty został już na początku spotkania. Gospodarze po golach Grzegorza Dorobka i Michała Wróbla prowadzili w 18. minucie już 2:0. Rezultat ustalili w doliczonym czasie gry drugiej odsłony za sprawą Macieja Salaka.

Foto-Higiena Gać – Karolina Jaworzyna Śląska 3:0 (2:0)

Karolina: Leletko, Borowy, Czerniecki, Salamon, Mrowiec, Krawczyk, J. Rosiak, Roszak (70′ D. Tymcik), M. Rosiak (74′ Adamowicz), Ptak (80′ Rogowski), Mróz (46′ Schmidt).