Strona główna Sport Piłka nożna Relacja live z meczu piłkarzy: Sokół – Polonia-Stal

Relacja live z meczu piłkarzy: Sokół – Polonia-Stal

0

W kolejnym spotkaniu o czwartoligowe punkty, piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą na wyjeździe z Sokołem Wielka Lipa. Początek meczu o 16.00.

Skład świdniczan: B. Kot, Kozachenko, Jędrasiewicz, Salamon, Ł. Kot, Somala, Sowa, Szuba, Szczygieł, Jagieła, Myrta.

Rozpoczynamy spotkanie

4′ – rzut rożny dla gospodarzy, zamieszanie w naszym polu karnym, blokujemy strzał i przejmujemy piłkę

6′ – Janas uderza z 25 metrów – bardzo niedokładnie

10′ – Szczygieł wykorzystuje błąd dwójki obrońców, przejmuje piłkę, ale w ostatniej chwili zostaje zablokowany przy próbie strzału przez kolejnego defensora

15′ – kontra miejscowych i niestety prowadzenie 1:0! Pyzłowski poszedł z kontrą rywali, jego strzał odbił Kot, ale ten dopadł jeszcze do futbolówki i umieścił ją w sieci!!!

16′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne, piłkę łapie bramkarz

17′ – strzał Szuby broni bramkarz, dobitka Kozachenki, ale odbita od nóg rywali piłka ląduje poza linią końcową

23′ – Sokół oddaje nam nieco inicjatywę, szanując korzystny rezultat. Oby w końcu nasza gra piłką przyniosła efekt, bo wiosną jest z tym problem

26′ – to musiał być gol….(!) Szuba idealnie dograł na głowę Salamona, który z kilku metrów uderzył o centymetry od lewego słupka bramki Sokoła

28′ – Szczygieł bardzo dobrze zagrywa na prawą stronę do Myrty, ten wypatruje na 16. metrze Szubę. Strzał Wojtka z dużym trudem, ale jednak skutecznie broni bramkarz gospodarzy

36′ – Szuba z dalekiego dystansu uderza obok bramki

41′ – w końcu upór się opłacił, Szuba znakomicie przejął piłkę w środku pola, dograł do Szczygła, który mocnym uderzeniem z 14 metrów pokonał bramkarza Sokoła! Mamy remis 1:1!!

44′ – Somala – żółta kartka

koniec pierwszej połowy – 1:1

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach

47′ – mamy szczęście, myślami zostaliśmy chyba w szatni, spore zamieszanie w polu karnym, rykoszet, a następnie uderzenie w słupek!

49′ – to powinna być błyskawiczna odpowiedź, Jagieła świetnie ograł na boku obrońcę, dogrywał z wysokości linii końcowej do swoich partnerów lecz niedokładnie

55′ – rzut rożny dla świdniczan, akcję kończy strzałem z 18 metrów Szczygieł, ale piłka przelatuje obok bramki

63′ – zmiana w naszym zespole, Łuszkiewicz w miejsce Somali

68′ – gra przeniosła się do środka pola, sporo niedokładności po obu stronach

71′ – rzut rożny dla rywali zakończony niedokładnym strzałem

75′ – Kusio zmienia Sowę

79′ – bardzo dobre ataki świdniczan, ale z ofensywy nie rezygnują gospodarze, którzy przed momentem oddali niecelny strzał na bramką Kota

84′ – nerwówka na boisku, sporo kartek, głównie po stronie Sokoła

88′ – setka biało-zielonych, Jagieła znów ogrywa na skrzydle dwóch rywali, dogrywa do Szczygła, który niestety pudłuje

89′ – Kozachenko wychodzi po ostrym kącie sam na sam z bramkarzem – niestety przegrywa to stracie

koniec meczu – 1:1

Poprzedni artykułOdsłaniali wieżyczkę i mauzoleum Czerwonego Barona [FOTO/VIDEO]