Strona główna 0_Slider Relacja live z meczu piłkarskiej IV ligi: Piast Żerniki Wrocław – Polonia-Stal...

Relacja live z meczu piłkarskiej IV ligi: Piast Żerniki Wrocław – Polonia-Stal Świdnica

0

W dwunastej serii spotkań piłkarskiej IV ligi piłkarze Polonii-Stali Świdnica grają na wyjeździe z Piastem Żerniki Wrocław. Zawodnikom towarzyszą kiepskie warunki atmosferyczne i zacinający deszcz. Start o 14.00, zapraszamy do śledzenia relacji i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Piasta: Guzdzioł, Ludwiczak, Grabowski, Makar, Mikuś, Tylka, Szewczyk, Pikulicki, Kowalczyk, Korkosz, Głębocki

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Klemiński, Ł. Kot, Somala, Sowa, Szuba, Jagieła, Szczygieł, Myrta

rozpoczynamy spotkanie

5′ – trudne warunki gry – mocno nasiąknięta wodą murawa, szczególnie po stronie rywali. Utrudnia nam to na razie grę w ofensywie

5′ – Sowa próbuje strzału z 20 metrów – zablokowany

7′ – Udana akcja Tylki, strata i ruszamy z kontrą – niestety Myrta nie zdołał skończyć akcji strzałem

11′ – przegrywamy niestety 0:1, dośrodkowanie z prawej strony boiska i Tylka z bliskiej odległości daje Piastowi prowadzenie!

15′ – Jagieła dobrze dorzuca piłkę z prawego skrzydła, Szczygieł w bardzo dobrej sytuacji strzala wprost w bramkarza

17′- Korkosz wychodzi sam na sam z Kotem i strzela na 2:0 dla Piasta!

22′ – ruszyliśmy do zdecydowanych ataków, gościmy cały czas na połowie gospodarzy, ale nic z tego nie wynika

25′ – Pikulicki z szansą na trzeciego gola dla wrocławian, dobrze interweniuje Kot

29′ – kilka dobrych kombinacyjnych akcji świdniczan – niestety brakuje strzałów na wrocławską bramkę

32′ – powinno być 1:2, Myrta strzela jednak z kilku metrów wprost w bramkarza

37′ – Kot broni kolejną kontrę rywali

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:2

rozpoczynamy drugą połowę

47′ – dobry początek polonistów, Myrta strzela z 16 metrów, uderzenie z trudem broni bramkarz Piasta

49′ – świetne uderzenie Szuby zza pola karnego, piłkę końcami palców trącił golkiper miejscowych

52′ – uderzenie Szczygła zablokowane, poprawka Sowy mija światło bramki

55′ – bardzo groźna akcja świdniczan, strzał Szuby niestety zablokowany

56′ – Szuba dorzuca piłkę na głowę Szczygła, ten zmniejsza dystans do rywali! Łapiemy kontakt… Przegrywamy 1:2!

59′ – bardzo blisko trafienia samobójczego rywali! Zamknęliśmy gospodarzy na własnej połowie, musimy zaakcentować naszą przewagę w postaci kolejnych goli!

61′ – Kozachenko strzela z 30 metrów – piłka mija o metr światło bramki

63′ – jedna z nielicznych akcji Piasta w tej połowie – dobrze piłkę nad poprzeczką przerzuca Kot

66′ – Łuszkiewicz zmienia Somalę

70′ – Jagieła wychodzi sam na sam z bramkarzem, zamiast strzału decyduje się na oddanie piłki i tracimy swoją szansę

74′ – Szuba wrzuca piłkę w pole karne z rzutu wolnego – nikt nie przecina tego dośrodkowania

75′ – Sowa strzela z 25 metrów – broni bramkarz

77′ – Szuba z rzutu wolnego – piłkę na raty łapie bramkarz Piasta

79′ – kolejna setka dla biało-zielonych – Kozachenko strzela niestety z 12 metrów wprost w bramkarza

81′ – ależ napór polonistów, bramkarz broni strzał Myrty

86′ – Łuszkiewicz fauluje w polu karnym – jedenastka i gol Piasta na 3:1!!!

89′ – Jagieła wykłada piłkę Szczygłowi – ten w sytuacji sam na sam strzela na 2:3!

sędzia dolicza 4 minuty

niestety przespana pierwsza połowa kosztowała nas bardzo wiele – koniec meczu – przegrywamy 2:3!

Poprzedni artykułZmiana czasu na zimowy. Ostatni raz?
Następny artykułCztery Żywioły Słowa: Literatura w roli głównej