Radiowóz wymusił pierwszeństwo

Radiowóz wymusił pierwszeństwo [FOTO]

6
PODZIEL SIĘ

Dwoje policjantów i pasażerka osobówki trafili do szpitala w Świdnicy po wypadku, do którego doszło dzisiaj w Świebodzicach. Policjantka kierująca radiowozem wymusiła pierwszeństwo – dowiedziała się nieoficjalnie Swidnica24.pl.

radiowoz-wypDo zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Wolności i Kolejowej w Świebodzicach. Radiowóz marki Fiat Ducato wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, uderzył w prawidłowo jadącą Toyotę Auris i wpadł na chodnik. W wyniku wypadku z podejrzeniami obrażeń do szpitala odwieziono trzy osoby. 44-letniemu kierowcy Toyoty nic się nie stało. Okoliczności tego wypadku są ustalane z udziałem prokuratora.

Aktualizacja: Policjanci pozostali na obserwacji w szpitalu, pasażerka Toyoty po badaniach wróciła do domu.

/red./

 • Zanim usuną…

  Jeśli chodzi o zieloną toyotę ze zdjęcia, to jest to model Auris. Nie Yaris. Nie ma za co…

  • wo

   To nowy model: Yauris. Plasuje się pomiędzy segmentami, lub B+ jak kto woli 😉

 • cha

  no to pani sierżant przykozaczyła…

 • YES

  ciekawe czy wykryją kto był kierowcą? -bo w Świdnicy mając materiał video,numer radiowozu,rejestracje i godzinę zdarzenia-radiowóz przeroczył przepisy- zajechał drogę Nauce Jazdy (skręt na światłach z Wrocławskiej na 1-Maja) -no nie udało się :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Grzegorz Żarów

  Nie napisali czy się dogadali czy zadzwonili na Policję. 🙂

 • Lucjan Migdalewicz

  Kierujący winny spowodowania kolizji i uszkodzenia mienia powinien ponieść konsekwencje zgodnie z obowiązującymi przepisami + dodatkowo naprawić radiowóz za swoje pieniądze…mogę tylko powiedzieć, że lampa 450; narożnik zderzaka 150; nadkole 100 a parę rzeczy jeszcze się znajdzie