Strona główna Sport Inne Prakto Polonia wciąż najsłabsze w lidze

Prakto Polonia wciąż najsłabsze w lidze

0

Koszykarze Prakto Polonii Świdnica nie wykorzystali szansy, by przeskoczyć w tabeli drużynę WSTK Wschowa. W bezpośredniej konfrontacji dwóch najsłabszych drużyn III ligi, rywale wygrali w hali na osiedlu Zawiszów 73:70.

prakto

Po pierwszej kwarcie wydawało się, że podopieczni Mieczysława Młynarskiego mają duże szanse na odniesienie drugiej wygranej w tym sezonie. Świdniczanie wygrali pierwsze 10 minut w stosunku 24:18, ale potem przyszedł czas na najsłabszą w naszym wykonaniu drugą ćwiartkę. Gospodarze ulegli 11:22 i na przerwę schodzili przegrywając 35:40. Po powrocie na parkiet szukaliśmy swoich szans na odwrócenie losów pojedynku, lecz skończyło się porażką różnicą trzech „oczek – 70:73.

Prakto Polonia Świdnica – WSTK Wschowa 70:73 (24:18, 11:22, 12:13, 23:20)

Prakto: Słobodzian 18, Sieńko 12, Soboń 11, Kurpiel 8, Kaliński 7, Olszewski 6, Biernat 4, Kaczmarczyk 2, Majcher 2, Ozga, Szpak

Poprzedni artykułRadosne Mikołajki w Akademii Młodego Polonisty [VIDEO, 86 ZDJĘĆ]