Powiedz Nam

Powiedz Nam

8
PODZIEL SIĘ

Sympatycy i działacze .Nowoczesnej zapraszają mieszkańców Świdnicy do wzięcia udziału w budowie Mapy Potrzeb Świdnicy. Start akcji w dniu 5.06.2017r. o godzinie 14.00 w Rynku przy fontannie Atlasa. Wsparcie akcji i jej oficjalne rozpoczęcie zapowiedział dolnośląski poseł Michał JAROS.

Będzie to kolejna na Dolnym Śląsku, po Wrocławiu, odsłona ogólnopolskiej akcji, która spotkała się z gorącym przyjęciem w lokalnych społecznościach.
Mieszkańcy miasta będą mogli bezpośrednio przekazać informacje o swoich oczekiwaniach, problemach, wskazać silne i słabsze punkty miasta. Będzie możliwość rozmowy o transporcie, komunikacji publicznej, służbie zdrowia, kulturze i sporcie, edukacji i ekologii. Na podstawie spostrzeżeń i uwag, opracowana zostanie Mapa Potrzeb Świdnicy.
Przygotowywane zestawienie będzie służyć wszystkim mieszkańcom.
.Nowoczesna zaprasza do aktywnego udziału w tworzeniu Mapy Potrzeb wszystkich działaczy samorządowych, aktywistów. Głos każdego mieszkańca Świdnicy jest ważny, bo może kształtować przyszłość miasta.
Dla tych, którzy nie zdołają dotrzeć do Rynku w dniu 5 czerwca, kolejne spotkania odbędą się w okolicy Biura Poselskiego .N przy ul. Trybunalskiej w dniach: 7, 9, 12 i 14 czerwca w godz. 14.00-17.00.

/ogłoszenie płatne/

 • Natalia

  …….. to wam odpowiem po nowoczesnemu ……dajcie sobie spokoj i nam zwyklym ludziom ……….

  • Obi von Kenobi ;-)

   To ja tradycyjnie odpowiem -Pani Natalio, daj pani spokój nam, zwykłym ludziom, którzy chcą zmienić coś w swoim mieście.

   • Natalia

    …..chcecie zmienic ale co…………….. wladze nie macie szans , zadnych szans i niech tak zostanie.

    • Obi von Kenobi ;-)

     Cały pisobolszewizm… chcecie… wiecie…macie… itd.
     Ja chcę zmieniać, zmienić. Ja.
     A pani życzę … „udanego wstawania z kolan” ;-))

 • Nie usuwajcie konta!

  Jak bardzo oni nie mają na siebie pomysłu…

  • rentier

   odezwał się to co ma 🙂 🙂 🙂

   • Nie usuwajcie konta!

    Ja za swoje sam płacę, a tamci chcą, żeby za ich pomysły płaciło po wyborach społeczeństwo 🙂

 • Pająk

  Kilkadziesiąt pomysłów i ocen w dwie godzinki to daje do myślenia . Świdnica jest otwarta na dialog , mieszkańcy maja swoje priorytety i chętnie się nimi dzielą . Fajny pomysł .