Strona główna 0_Slider Polonia-Stal walczy z Sokołem

Polonia-Stal walczy z Sokołem [RELACJA LIVE]

0

W 10. kolejce spotkań grupy wschodniej IV ligi piłkarze Polonii-Stali Świdnica grają na wyjeździe z Sokołem Wielka Lipa. Zapraszamy na relację live z tego pojedynku, startujemy o 15.00, przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Rozpoczynamy za kilka minut.

Rozpoczynamy spotkanie

Gramy w składzie: B. Kot, Jagieła, Salamon, Białas, Ł. Kot, Sowa, Somala, Łuszkiewicz, Szczygieł, Tragarz, Myrta

3′ – dobra akcja Tragarza na lewym skrzydle, wrzutka w pole karne, ale piłka pada łupem bramkarza Sokoła

6′ – Szczygieł uderza z 20 metrów – piłka ponad bramką

11′ – fatalna strata Tragarza w okolicy środka boiska, sytuację zdążył wyjaśnić wracający Salamon

13′ – błyskawiczna kontra  świdniczan, Ł. Kot dogrywa do Myrty, ten przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem

13′ – Sowa główkuje niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

14′ – bardzo dobry okres gry gości, przed momentem Myrta wrzucał piłkę w pole karne, lecz ani Sowa ani Tragarz nie zdołali zamknąć tej akcji

15′ – Łuszkiewicz – żółta kartka

21′ – Sokół jak na razie zamknięty na własnej połowie. Poloniści dziś mocno osłabieni – brakuje wciąż kontuzjowanych Wojciecha Szuby i Bartłomieja Skowrońskiego. Za czerwoną kartkę pauzuje też Andrii Kozachenko

27′ – indywidualna akcja Tragarza, nasz pomocnik zatrzymany przez obrońcę Sokoła

31′ – teraz trochę groźniej zaatakowali gospodarze, jak na razie nasza formacja defensywna spisuje się bardzo dobrze

34′ – strzały Myrty i Łuszkiewicza zablokowane, akcję kończył niecelnym uderzeniem Sowa

40 ’ – strata rywali, Myrta przechwytuje piłkę, ale nie zdołał oddać ostatecznie strzału

koniec pierwszej połowy – remisujemy 0:0

rozpoczynamy drugą połowę

49′ – Białas – żółta kartka

53′ – gra mocno się otworzyła, na boisku robi się więcej miejsca, obie ekipy szukają swoich szans na otworzenie wyniku

56′ – Szczygiel znakomicie dograł do Tragarza, ten w dobrej sytuacji przestrzelił

58′ – Somala – żółta kartka

64′ – strzał życia Tomyka z dystansu – niestety Sokół Wielka Lipa prowadzi 1:0!! Piłka po drodze odbiła sie jeszcze od poprzeczki!

70′ – Sowa pakuje głową piłkę do siatki – remis 1:1!!!

76′ – dośrodkowanie gospodarzy w pole karne, piłkę pewnie łapie Kot

81′ – około 10 minut do zakończenia regulaminowego czasu gry – oba zespoły celują w 3 punkty

83′ – Myrta zablokowany w polu karnym

85′ – Łuszkiewicz w dobrej sytuacji przenosi piłkę nad poprzeczką. Mamy przewagę w tej końcówce!

koniec spotkania – 1:1