Strona główna 0_Slider Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław

Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław [RELACJA LIVE Z MECZU PIŁKARZY]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą o trzecie z rzędu zwycięstwo na boiskach IV ligi. Rywalem podopiecznych Rafała Markowskiego będzie Piast Żerniki Wrocław. Start meczu o 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Za około 10 minut pierwszy gwizdek arbitra.

Rozpoczynamy mecz

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Sowa, Skowroński, Matwiejko, Somala, Łuszkiewicz, Traczykowski, Tragarz, Szczygieł, Myrta

Skład Piasta: Guzdzioł, Makar, Mikuś, Tylka, Szewczyk, Pikulicki, Kowalczyk, Myka, Taranek, Gąsior, Głębocki

5′ – jak na razie gra w środku pola, przed momentem zabraliśmy się z groźną kontrą, Ale Myrta ostatecznie na spalonym

11′ – bardzo dobre uderzenie z dystansu Pikulickiego, na rzut rożny piłkę paruje Kot

15′ – świetna zespołowa akcja polonistów, spore zamieszanie w szesnastce Piasta, niestety brakło szczęścia w tej sytuacji!

20′ – Pikulicki znów uderza z dystansu – bardzo niedokładnie

25′ – wrzutka gości w nasze pole karne, nikt nie przecina tej akcji, a piłkę spokojnie obserwuje Kot

31′ – składna akcja biało-zielonych – Myrta uprzedzony niestety przez golkipera rywali

34′ – znakomita szansa dla gości, Pikulicki wyszedł na czystą pozycję, ale piłka po jego strzale przelatuje nad spojeniem słupka z poprzeczką!

37′ – rzut rożny dla świdniczan, ostre dośrodkowanie w pole karne, brakło niewiele

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie

51′ – mamy teraz sporo szczęścia, Skowroński wybija piłkę z linii bramkowej!

60′ – gra się uspokoiła i przeniosła w okolice środka boiska. Nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki ma jednak Piast

63′ – trochę mocniej przycisnęli gospodarze, kilka długich piłek i wrzutek w pole karne, jednak bez większego efektu

65′ – Maciej Kowalczyk bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego strzela na 1:0 dla Piasta!!!

65′ – Ł. Kot zastępuje Somalę

69′ – Łuszkiewicz decyduje się na strzał z 20 metrów, piłkę pewnie łapie bramkarz Piasta

71′ – Traczykowski – żółta kartka

78′ – wciąż walczymy o doprowadzenie do wyrównania, ale brakuje dziś argumentów

80′ – groźne uderzenie Szczygła z dystansu – piłka mija światło bramki

82′ – ależ było teraz blisko gola dla świdniczan, Szczygieł zamykał naszą akcję po rzucie rożnym – piłka minęła o centymetry lewy słupek bramki Guzdzioła

88′ – Traczykowski blisko gola – uderzenie naszego piłkarza z okolicy 10. metra niestety niecelne

koniec meczu – przegrywamy z Piastem 0:1!