Polonia-Stal powalczy o piąte z rzędu zwycięstwo

Polonia-Stal powalczy o piąte z rzędu zwycięstwo [TERMINARZ OD IV LIGI DO KLASY B]

0
PODZIEL SIĘ

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica zapomnieli już na dobre o kiepskim początku sezonu notując coraz to lepsze rezultaty. Po ubiegłotygodniowej wygranej z liderem, tym razem podopieczni trenerów Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza zmierzą się na wyjeździe z Bystrzycą Kąty Wrocławskie. Zapraszamy na relację live z tego meczu – start w sobotę o 11.00!

26. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Bielawianka Bielawa – Karolina Jaworzyna Śląska 20 maja, 17:00
MKP Wołów – Pogoń Oleśnica 20 maja, 15:00
Orzeł Sadowice – Piast Nowa Ruda 20 maja, 17:00
Unia Bardo – Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 maja, 16:00
Victoria Świebodzice – Sokół Wielka Lipa 20 maja, 15:00
Wiwa Goszcz – Sokół Marcinkowice 20 maja, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Polonia-Stal Świdnica 20 maja, 11:00
Foto-Higiena Gać – GKS Kobierzyce 20 maja, 17:00

26. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
AKS Strzegom – Piast Wykroty 20 maja, 17:00
Orla Wąsosz – Apis Jędrzychowice 20 maja, 15:00
Sparta Grębocice – Włókniarz Mirsk 20 maja, 17:00
Stal Chocianów – Orkan Szczedrzykowice 20 maja, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka – Nysa Zgorzelec 20 maja, 17:00
Zamet Przemków – Lotnik Jeżów Sudecki 20 maja, 16:00
Zagłębie II Lubin – Karkonosze Jelenia Góra 20 maja, 12:00
Chrobry II Głogów – Granica Bogatynia 20 maja, 15:00

26. kolejka klasy okręgowej:
Grom Witków – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 20 maja, 17:00
Victoria Tuszyn – Zdrój Jedlina Zdrój 20 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój – LKS Gola Świdnicka 3:0 (wo)
Pogoń Duszniki Zdrój – Nysa Kłodzko 20 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce – Zjednoczeni Żarów 21 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna – Unia Złoty Stok 21 maja, 17:00
Orlęta Krosnowice – Iskra Jaszkowa Dolna 20 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna – Niemczanka Niemcza 3:0 (wo)

21. kolejka klasy A – grupa I:
Iskra Witków Śląski – Victoria II Świebodzice 21 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów – KS Walim 21 maja, 11:00
Orzeł Lubawka – Unia Bogaczowice 21 maja, 16:00
Pogoń Pieszyce – Kłos Lutomia 20 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór – Włókniarz Głuszyca 21 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice – Biały Orzeł Mieroszów 21 maja, 17:00

21. kolejka klasy A – grupa II:
Płomień Makowice – Błękitni Słotwina 20 maja, 17:00
Zryw Łażany – Czarni Sieniawka 21 maja, 11:00
Delta Słupice – Cukrownik Pszenno 20 maja, 17:00
Granit Roztoka – Darbor Bolesławice 20 maja, 17:00
Herbapol Stanowice – Ślężanka Tąpadła 20 maja, 16:00
LKS Wiśniowa – Wenus Nowice 20 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny – Unia Jaroszów 21 maja, 17:00

22. kolejka klasy B – grupa I:
Podgórze Wałbrzych – Płomień Dobromierz 21 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice – Sokół Kostrza 21 maja, 11:00
Grom Panków – Błyskawica Kalno 21 maja, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój – Orzeł Witoszów 21 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych – Huragan Olszany 21 maja, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Nysa Kłaczyna 21 maja, 13:00
Wierzbianka Wierzbna – LKS Piotrowice Świdnickie 21 maja, 12:00

22. kolejka klasy B – grupa II:
Sparta Ostroszowice – Dąb Mościsko 21 maja, 16:00
Płomień Sokolniki – LKS II Bystrzyca Górna 21 maja, 11:00
LKS Gilów – Rawa Boleścin 9:2
Flamenco Zebrzydów – Herkules Bojanice 21 maja, 11:00
Sparta Oleszna – Gryf Burkatów 21 maja, 13:00
Zgoda Grodziszcze – LKS Marcinowice 20 maja, 17:00