Strona główna Sport Piłka ręczna Pogrom w Opolu

Pogrom w Opolu

0

Piątą porażkę z rzędu odnieśli piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica. Tym razem nie sprostali faworytowi do awansu do PGNiG Superligi, liderowi tabeli Gwardii Opole przegrywając na obcym terenie aż 15:35.

Przewaga gospodarzy ani przesz chwile nie podlegała dyskusji. Świdniczanie dotrzymywali kroku rywalom jedynie przez pierwsze 10 minut, kiedy to na tablicy widniał wynik 4:5. W kolejnych fragmentach spotkania opolanie „odjechali” Szarym Wilkom. Byli lepsi w każdym elemencie gry. Już po pierwszej połowie mecz był praktycznie rozstrzygnięty, bo rywal miał nad nami 11 bramek przewagi. Przeciwnicy wykorzystywali każdy błąd zamieniając go na bramki. Największe zastrzeżenia można mieć do naszej defensywy. Rywal pokazał dziś jak duża różnica dzieli obie ekipy jeśli chodzi o poziom gry. Miejmy nadzieję, że nasz zespół wyciągnie wnioski i przerwie tę trwającą już dość długo serię porażek, bo jak na razie gra podopiecznych Krzysztofa Mistaka wygląda coraz bardziej niepokojąco.

Gwardia Opole – ŚKPR Świdnica 35:15 (8:19)

ŚKPR: Olichwer, Bajkiewicz, Wasilewicz, Rutkowski (2), Piędziak (2), Kaczmarczyk (2), W. Makowiejew (2), Pułka (2), Kijek (1), Mrugas (1), Orzłowski (1), Rogaczewski (1), Olejniczak (1), Brygier