Strona główna Sport Piłka nożna Podział punktów w stolicy Karkonoszy

Podział punktów w stolicy Karkonoszy [FOTO]

0

Kibice zebrani na stadionie przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze nie uświadczyli dziś bramek w spotkaniu 11. kolejki III ligi dolnośląsko–lubuskiej pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra a Polonią-Stal Świdnica. To był pracowity tydzień dla biało-zielonych, którzy oprócz remisu z Karkonoszami, dopisali w środę do swojego dorobku trzy punkty w starciu z rezerwami lubińskiego Zagłębia.

DSC_4308

W pierwszej części gry obie drużyny miały po jednej wybornej okazji do zdobycia gola. W 19. minucie piłkę po strzale Iegora Tarnova odbił Michał Dubiel, ukraiński snajper próbował jeszcze dobijać, ale zamiast do sieci trafił w słupek. Tuż przed przerwą obity został słupek świdnickiej bramki, a uczynił to gracz Karkonoszy Maciej Firlej. W ostatnim kwadransie meczu jeleniogórzanie wyraźnie opadli z sił, ale świdnickim piłkarzom nie udało wykorzystać słabości rywala. Ostatecznie konfrontacja zakończyła się podziałem punktów po wyniku 0:0. Już w najbliższą sobotę, 10 października o godz. 15.00 świdniczanie podejmą na stadionie przy ulicy Śląskiej ekipę Piasta Karnin, która w tej serii spotkań niespodziewanie pokonała w derbach Gorzowa Wielkopolskiego drużynę Stilonu aż 4:0.

Karkonosze Jelenia Góra – Polonia-Stal Świdnica 0:0

Polonia-Stal: Stitou, Ciuba, Marszałek, Salamon, Luber, Szuba, Sowa (73′ Morawski), Borowy, Jaros (83′ Skrypak), Ł. Kot (73′ Piskorski), Tarnov

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułSPEKTRUM: Znamy pierwsze filmy i gości