Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarze SP 4 na pudle

Piłkarze SP 4 na pudle

0

Młodzi zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 4 w Świdnicy zajęli trzecie miejsce w finale strefy wałbrzyskiej w mini piłce nożnej chłopców. W dolnośląskim finale niestety zagrają jedynie mistrzowie swoich stref.

Piłka

Z naszego regionu najlepiej spisali się chłopcy z SP 9 w Dzierżoniowie, którzy najpierw w półfinale pokonali Świdnicę 7:0, a następnie w finale zdecydowanie wygrali 6:0 z SP Boguszów Gorce. Świdnicka czwórka w meczu o trzecie miejsce zwyciężyła ze Złotym Stokiem 6:0. Oprócz pucharu i medali dla zwycięzców dyplomami wyróżniono najlepszych zawodników w swoich drużynach: Rafał Adamski /SP 9 Dzierżoniów/, Piotr Kmera /Boguszów Gorce/, Wojciech Gałka /SP 4 Świdnica/, Gracjan Misztela /Złoty Stok/.