Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą z MKP Wołów

Piłkarze Polonii-Stali walczą z MKP Wołów [RELACJA LIVE]

0

W trzeciej serii spotkań grupy wschodniej piłkarskiej IV ligi ekipa Polonii-Stali Świdnica podejmuje na własnym terenie Miejski Klub Piłkarski Wołów. Start spotkania o 17.00, zapraszamy do śledzenia relacji live i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Skowroński, Salamon, Białas, Ł. Kot, Sowa, Łuszkiewicz, Szczygieł, Szuba, Jagieła, Myrta

Skład MKP: Walczak, Adamczak, Harwas, Zalewski, Lofek, Belica, Małecki, Matković, Tabak, Ramiączek, Maziarz

rozpoczynamy spotkanie

3′ – bardzo dobra akcja polonistów, Łukasz Kot wyłuskał piłkę, odegrał ją do Szczygła, ten do Łuszkiewicza, który zakończył niecelnym uderzeniem

6′ – Myrta z 20 metrów uderza niedokładnie

8′ – Szuba z rzutu rożnego dorzuca wprost na głowę Ł. Kota, ten się niestety pomylił. Szkoda! Dobry początek meczu w wykonaniu świdniczan

9′ – Tabak – żółta

13′ – Skowroński – żółta kartka

14′ – wrzutka rywali w pole karne – bez większego zagrożenia dla naszej strony

15′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego Szuby, uderzamy na bramkę Walczaka i jeden z defensorów wybija piłkę z linii bramkowej!

20′ – Matković decyduje się na strzał z 20 metrów – piłka daleko od bramki strzeżonej przez Kota

23′ – kolejna szybka akcja gospodarzy, Łuszkiewicz niestety niecelnie zagrywał do swoich partnerów

25′ – Harwas – żółta kartka

26′ – Łuszkiewicz uderza z 16 metrów – niestety za delikatnie, by zaskoczyć bramkarza MKP

31′ – znów z dystansu próbuje Łuszkiewicz, tym razem próba w światło bramki, ale piłka pada łupem bramkarza

36′ – seria rzutów rożnych dla MKP

37′ – uderza jeden z rywali, piłkę nad bramką przenosi Kot. Po raz pierwszy w tym meczu, goście mocniej nas przycisnęli

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w składach

50′ – strzał Ramiączka z rzutu wolnego – piłka nad bramką

53′ – Szczygieł próbuje szczęścia strzał zza pola karnego – futbolówka mija spojenie słupka z poprzeczką

53′ – Jagieła zgrywa piłkę do Szuby, ten z głowy na 1:0!!!

59′ – Harwas ogląda drugą żółtą i za moment czerwoną kartkę – gramy w przewadze jednego zawodnika!

62′ – zamieszanie w naszym polu karnym, piłkę ostatecznie w dłonie złapał Kot

63′ – Myrta uderza niecelnie z 20 metrów

64′ – Myrta – żółta kartka

67′ – z błyskawiczną kontrą ruszają gospodarze, Myrta wykłada piłkę Szczygłowi, ten w sytuacji jeden na jednego pokonuje bramkarza przyjezdnych!!! 2:0 dla Polonii-Stali!

71′ – Tragarz zastępuje Jagiełę

73′ – Salamon – żółta kartka

79′ – Tragarz świetnie dogrywa do Myrty, ten strzela na 3:0!!!

81′ – Klemiński w miejsce Białasa

83′ – Matković opuszcza boiska, w jego miejsce Konopski

85′ – Shevchenko – żółta kartka

85′ – Szuba z rzutu wolnego strzela obok bramki

90′ – Tragarz uderza z narożnika pola karnego – próba niecelna

90′ – Szuba zmieścił piłkę przy krótkim słupku obok interweniującego bramkarza – prowadzimy już 4:0!!!

koniec spotkania – wygrywamy 4:0!