Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą z Bystrzycą

Piłkarze Polonii-Stali walczą z Bystrzycą [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą o piąte z rzędu zwycięstwo na boiskach IV ligi. Na naszej przeszkodzie staje Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Początek meczu i relacji LIVE o 11.00. Przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia meczu około 10 minut

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Klemiński, Jędrasiewicz, Salamon, Ł. Kot, Somala, Łuszkiewicz, Szuba, Szczygieł, Jagieła, Myrta

rozpoczynamy spotkanie

Biało-zieloni dziś w delikatnie zmienionym składzie, brakuje pauzującego za kartki Wojciecha Sowy i kontuzjowanego Andrieja Kozachanko

5′ – szansa dla rywali, strzał jednego z gospodarzy zablokowany i piłka ląduje w dłoniach Kota

7′ – błyskawiczna kontra przeciwników, Kot broni uderzenie Brzęczka

13′ – ależ blisko gola dla świdniczan, strzał Szuby broni bramkarz, dobijać próbuje jeszcze Myrta, ale zostaje zablokowany

17′ – kolejna szansa Szuby, mocne uderzenie z dystansu – zablokowane

19′ – rzut rożny dla Polonii-Stali, z piłką niestety mija się Myrta

21′ – Somala świetnie uderza z 20 metrów, piłkę broni bramkarz

24′ – Szuba z rzutu rożnego na krótki słupek, Salamon strzela głową na 1:0!!!

28′ – prawym skrzydłem urywa się Jagieła, w ostatniej chwili powstrzymuje go obrońca

31′ – z rzutu wolnego z 35 metrów uderzył Szuba, piłka na róg sparował bramkarz rywali

31′ – Wojtek z rogu bezpośrednio w poprzeczkę

34′ – Szuba – żółta kartka

39′ – jedna z nielicznych akcji gospodarzy i gol wyrównujący. Po stałym fragmencie gry Tomasz Brodko strzela głową na 1:1!!

44′ – Myrta bardzo dobrze dogrywał do Szczygła, ten z bliskiej odległości minimalnie niecelnie

45′ – okazja na gola do szatni, Łuszkiewicz uderza z lewej strony pola karnego, broni bramkarz Bystrzycy!

koniec pierwszej połowy – 1:1

wracamy do gry

48′ – Szuba z rzutu wolnego z narożnika pola karnego trafia na 2:1!!

50′ – szansa na trzeciego gola, znów groźnie wrzuca Szuba, Jędrasiewicz nie zdołał wykończyć jednak tej akcji

53′ – całkowicie zamykamy Bystrzycę na własnej połowie, przed momentem spore zamieszanie w polu karnym, szczęśliwie bronią się jednak oponenci

57′ – odgryzają się miejscowi, strzał jednego z nich mija dalszy słupek bramki strzeżonej przez Kota

57′ – Mazanka zastępuje Ł. Kota

65′ – Szczygieł uderza z 16 metrów, piłkę przed siebie wypluwa bramkarz rywali, a tą do sieci pakuje Myrta. 3:1 dla Świdnicy!!!

67′ – debiut w drużynie seniorów zalicza właśnie młody bramkarz Kacper Szczepaniuk (rocznik 2000) zastępując Bartka Kota

68′ – Myrta – żółta kartka

74′ – okres gry w środku polu, biało-zieloni kontrolują przebieg wydarzeń na murawie

78′ – rajd Myrty zatrzymany niestety przez … Jagiełę, który znalazł się na linii podania

79′ – Białas zmienia Klemińskiego

82′ – Kopacz wchodzi na boisku za Szczygła

85′ – Somala uderzył z 30 metrów, broni bramkarz

86′ – Kopacz z szansą na gola, jego strzał łapie golkiper

88′ – z kontrą zabierają się rywale, dobrze blokujemy uderzenie napastnika gospodarzy

90′ – miejscowi strzelają gola z ewidentnego spalonego. Mamy 3:2 dla Polonii-Stali!!

koniec – wygrywamy 3:2!