Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali podejmują Sokoła

Piłkarze Polonii-Stali podejmują Sokoła [RELACJA LIVE]

0

W 25. kolejce piłkarskiej IV ligi piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą z Sokołem Wielka Lipa. To przy okazji debiut na ławce trenerskiej nowego szkoleniowca świdniczan – Rafała Markowskiego. Startujemy o 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Białas, Sowa, Jagieła, Łuszkiewicz, Filipczak, Szuba, Matwiejko, Traczykowski, Myrta

Skład Sokoła: Sobczak, Wojtyło, Kierat, Wróbel, Pyzłowski, Teodorowicz, Zdeb, Medvid, Ożga, Michalski, Rosiński

Za moment rozpoczynamy spotkanie

mamy pierwszy gwizdek arbitra

3′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłka ląduje w dłoniach bramkarza gości

6′ – znakomita akcja świdniczan, Szuba dorzuca piłkę z prawej strony boiska wprost na głowę Traczykowskiego – niestety w ostatniej chwili do akcjo wkroczył defensor Sokoła, „zdejmując” futbolówkę z głowy naszego piłkarza

11′ – gospodarze mają optyczną przewagę, częściej utrzymując się przy piłce i przebywając na połowie Sokoła

12′ – przed momentem główkował Wróbel, piłkę pewnie złapał Kot

12′ – bardzo groźnie z dystansu uderzał Kozachenko – piłkę z trudem zdołał odbić interweniujący Sobczak

17′ – kolejna znakomita akcja naszego zespołu – Kozachenko z dość ostrego kąta strzela bardzo niedokładnie

22′ – trwa oblężenie bramki drużyny Sokoła, wciąż nie możemy postawić kropki nad „i”

25′ – zamieszanie w polu karnym Sokoła – nieczysto uderzamy w piłkę i ta wpada w ręce Sobczaka

32′ – bardzo mocne uderzenie Jagieły z 25 metrów – piłkę na rzut rożny sparował golkiper gości

35′ – Matwiejko faulowany w okolicach narożnika pola karnego. Kozachenko bezpośrednim uderzeniem strzela na 1:0!!!

37′ – Traczykowski bardzo groźnie uderza z około 20 metrów – piłka niewiele nad poprzeczką

39′ – Myrta wychodził oko w oko z bramkarzem – niestety górą Sobczak!

45′ – wciąż Sokół nie jest w stanie na poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Kota

45′ – piłka po uderzeniu Szuby z wnętrza pola karnego mija prawy słupek bramki

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0!

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie

49′ – w polu karnym przewrócił się Myrta – zdaniem sędziego bez faulu

51′ – znakomita okazja na 2:0 – uderzenie głową Łuszkiewicza broni bramkarz rywali

58′ – szykuje się niestety mocne pogorszenie pogody, warunki diametralnie się zmieniają i zanosi się na mocne opady deszczu. Szkoda, bo jak na razie mamy wszystko pod kontrolą!

59′ – Myrta decyduje się na strzał z okolicy 16. metra – piłka niestety mija światło bramki

68′ – bardzo groźnie uderzał Musiał – piłka na szczęście mija poprzeczkę naszej bramki

70′ – teraz uderzał Michalski, ale też obok słupka. Trochę niepotrzebnie pozwoliliśmy rywalom na nieco więcej

72′ – Somala zmienia Filipczaka

73′ – dwa dośrodkowania w nasze pole karne – w obu przypadkach dobrze interweniuje Kot

79′ – boisko opuszcza Matwiejko, po raz pierwszy po przerwie spowodowanej kontuzją, na boisku melduje się Salamon

83′ – groźnie w naszym polu karnym – strzał z okolicy narożnika pola karnego nad poprzeczką

88′ – przeciwnicy bombardują nas wrzutkami w pole karne, lecz na razie bez efektu!

90′ – sędzia dolicza 4 minuty

koniec meczu – dopisujemy do swojego konta arcyważne 3 punkty – wygrywamy 1:0!