Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali grają z Unią Bardo

Piłkarze Polonii-Stali grają z Unią Bardo [RELACJA LIVE]

0

O ósme kolejne zwycięstwo na boiskach IV ligi walczą piłkarze Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza podejmują na własnym boisku Unię Bardo. Start o 15.30, przypominamy od częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia meczu około 10 minut.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Klemiński, Salamon, Mazanka, Somala, Szczygieł, Łuszkiewicz, Szuba, Jagieła, Myrta

Skład Unii: Gembara, Brzęczkowski, Okrojek, Madej, Świerzawski, Wandzel, Robak, Kuska, Włodarczyk, Grudzień, Gerlach

rozpoczynamy spotkanie

3′ – bardzo mocne uderzenie Szuby z 30 metrów – piłka pół metra nad poprzeczką

6′ – rzut rożny dla Unii, skutecznie radzą sobie z tą sytuacją nasi obrońcy

9′ – Myrta zabiera się z kontrą naszego zespołu, niestety Robert zatrzymany przez jednego z obrońców

15′ – kwadrans gry za nami – twarda, męska gra głównie w środkowej części boiska

18′ – strata naszego zespołu, piłka wędruje pod nogami Mirosława Włodarczyka, który w sytuacji jeden na jednego pokonuje Bartka Kota! 1:0 dla Unii Bardo!

20′ – Świerzawski – żółta kartka

25′ – świetna okazja Myrty, nasz napastnik radzi sobie z dwójką obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza niecelnie

29′ – Jagieła znakomicie wypatrzony w polu karnym – strzał zablokowany

35′ – kolejna akcja Myrty, znów górą obrońcy

40′ – Pietrzak zastępuje Robaka – zmiana w zespole z Barda

40′ – coraz wyraźniejsza przewaga biało-zielonych, brakuje na razie finalizacji i tego ostatniego podanie otwierającego drogę do zdobycia gola

koniec pierwszej połowy – Bardo wygrywa 1:0

rozpoczynamy drugą połowę

47′ – Kozachenko strzela z narożnika pola karnego – broni bramkarz Unii

53′ – powinno być 1:1, Szuba dośrodkował w pole karne, nikt nie zdołał dotknąć piłki, a ta przeleciała minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką!

58′ – Włodarczyk wychodzi oko w oko z Kotem, górą nasz bramkarz

61′ – ostre starcie w okolicach lini bocznej – po żółtej kartce dla Somali i Włodarczyka

64′ – piłka ląduje w siatce Unii Bardo – niestety odgwizdana pozycja spalona Myrty!

65′ – Szczygieł faulowany w polu karnym – mamy jedenastkę

Szuba przegrywa starcie z Gembarą

66′ – Białas zmienia kontuzjowanego Kozachenko

68′ – Salamon – żółta kartka

75′ – błyskawiczna kontra gości, Gerlach w sytuacji sam na sam z Kotem strzela na 2:0!!

85′ – wygląda na to, że seria 7 zwycięstw z rzędu świdniczan zostanie przerwana

Mamy inicjatywę, walczymy choćby o honorowego gola, ale Unia broni się bardzo dobrze

90′ – Bardo po kontrze trafia po raz trzeci do siatki – gol nieuznany – spalony!

koniec meczu – przegrywamy 0:2!